+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Щороку 1 вересня, вулиці українських міст наповняться білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

1 вересня – День Знань!

Цей день для більшості дітей є святковим, визначальним. Адже першокласники розпочинають своє шкільне життя, а учні випускних класів за цей рік мають остаточно визначитись із майбутньою професією. В Україні традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки, вчителям дарують квіти, а перший дзвінок скликає учнів за парти.

До речі, початок навчального року припадає на 1 вересня лише в кількох державах — це в основному країни колишнього СРСР (Україна, Білорусь, Московія, Казахстан, Молдова, Туркменістан, Вірменія, Прибалтика), а також Чехія і деякі інші країни Європи. У Словаччині школярі збираються на день пізніше, другого вересня, тому що перше вересня є національним святом - Днем Конституції.

У Сполученому Королівстві вітають учнів у перший тиждень вересня, проте у Шотландії навчальний рік починається в кінці серпня. У Канаді навчальний рік починається в перший понеділок вересня, після святкування Дня Праці.

У скандинавських країнах навчальний рік починається дещо раніше: у третій тиждень серпня в Швеції і з середини серпня у Фінляндії. Натомість у південноєвропейських країнах (Італії, Іспанії) школярі починають вчитися пізніше – з середини вересня або навіть з початку жовтня. У цих країнах, так само, як і в Німеччині та Сполучених Штатах Америки, немає єдиного чіткого терміну початку навчального року – він встановлюється на рівні провінції, федеральної землі або штату. Найбільше відрізняється від звичних нам термінів початок нового року в Японії: там він починається з першого квітня.

Asis нагадує, що навчатись треба в будь-який час, незважаючи на початок навчального року. І сумлінно! Бо від цього залежить майбутнє. Тож – до роботи!

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.