+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Успішність бізнесу сьогодні багато в чому залежить від інформації, яка має бути своєчасна, повна, точна, доступна. Наявність такої інформації у підприємця - це не тільки гарант якісного надання послуг, але і успішний контроль діяльності співробітників, збільшення швидкості обробки замовлень, підвищення продуктивності праці. Це допомагають зробити сучасні програми і технології.

«Агент плюс» – це мобільний додаток для автоматизації торгових представників і дистриб'юторів, завдяки якому на 30% підвищується продуктивність праці торгових представників, супервайзерів, керівників відділів продажу.

Додаток допомагає знайти рішення по оптимізації витрат і збільшенню продуктивності підприємства. Завдяки ньому виробники і дистриб'ютори можуть підвищити продуктивність праці співробітників, збільшити швидкість і якість обслуговування торгових точок, знизити кількість помилок у замовленнях на поставку, виключити паперовий документообіг та збільшити обсяги продажів.

Процес управління дистрибуцією стане максимально ефективним за рахунок впровадження еталонної автоматизованої системи.

Стати власником додатку «Агент плюс» та удосконалити свою справу легко, а Asis Вам у цьому допоможе! Звертайтесь за номером +38098724-13-03, або за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс 3 (2-й поверх на ліво).

Asis бажає Вам фінансового процвітання.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.