+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Безпека — умови перебування складної системи, коли дія зовнішніх факторів і внутрішніх чинників не призводить до негативних процесів. Безпека людини - це такий стан, коли дія зовнішніх і внутрішніх факторів не призводить до смерті, погіршення функціонування і розвитку організму, свідомості, психіки і людини в цілому, і не перешкоджають досягненню певних бажаних для людини цілей.

Кожна людина намагається захистити себе, свою родину, своє майно та бізнес від негативного впливу.

Але щоб забезпечити власну безпеку потрібно жити в безпечній країні, в безпечному місті.

В час комп’ютерних технологій можна облаштувати надійний захист міста та громадян завдяки безупинному моніторингу ситуації в режимі реального часу, своєчасному автоматичному оповіщенню про тривожні, загрозливі та надзвичайні події для їх запобігання у відповідні служби безпеки міста.

Такі проекти вже діють в:

 • Львові,
 • Вінниці,
 • Житомирі,
 • Полтаві,
 • Миколаєві,
 • Чернігові,
 • багатьох інших містах України.

У Києві проект "безпечне місто" діє з 2006 року та базується на основі аналогічних проектів, що діють в високорозвинених країнах світу. Мета проекту - комплексне рішення для об'єднання в єдину інфраструктуру всіх систем безпеки і життєзабезпечення міста. Проект дозволяє вирішувати такі завдання, як підвищення рівня розкриття злочинів та підвищення ефективності роботи державних служб охорони. Реалізація проекту дозволила в кілька разів збільшити ефективність роботи служб безпеки і МНС.

Коли група зловмисників вчинила бомбові напади на поїзди метро і автобус у Лондоні, саме завдяки такій системі (там вона налічує майже шість мільйонів відеокамер) оператори знайшли терористів. Передусім для боротьби з цим злом запроваджували згаданий комплекс у Москві. Хоча в Києві, та й по всій Україні ситуація інша, але треба намагатися запобігти можливим ризикам.

Завдяки Asis, даний проект з 2015 розпочав розвиватись і в нашому місті – Новограді Волинському.

Система побудована на базі IP відеокамер і централізовано відображається і архівується. Задля загальної безпеки кожен громадянин нашого міста повинен усвідомити і підтримати дану ініціативу. На сьогоднішній день система допомогла в розслідуванні багатьох злочинів і крадіжок.

Проект «Безпечне місто» допомагає зберегти життя та здоров’я громадян на вулицях та дорогах міста, забезпечує громадський порядок та сприяє зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод і правопорушень.

Asis дбає про Вашу безпеку та безпеку нашого міста!

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.