+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Встановлення відеоспостереження в школі - це складний і відповідальний високотехнологічний процес, від грамотного виконання якого залежить сьогодні безпека дітей і профілактична частина виховної роботи.

 

Забезпечуючи безпеку шкіл, Asis гарантує спокій і відчуття захищеності педагогічному колективу, учням та їх батькам.

 

На жаль, ми живемо в умовах постійної небезпеки: від безгрошів’я кількість злочинів збільшується,через війну люди стають більш роздратовані. А школи за таких умов не мають професійної охорони.

 

Ми маємо берегти найважливіше що в нас є – ДІТЕЙ.

 

Компанія Asis не раз демонструвала свої професійні навички, досвід розробки та установки системи відеоспостереження в різних сферах життя. Спочатку співпраця починається зі складання докладного технічного завдання, в якому зазначаються основні вимоги та побажання замовників. З отриманого завдання і фактичних даних про об'єкт (вивчення особливостей будівлі, його планування, числа учнів і умов роботи школи) фахівцями компанії розробляється проектно-технічна документація та створюється докладно комерційна пропозиція, яка складається з наступних частин:

 • переліку обладнання (із зазначенням моделі, виробника і ціни);
 • докладного технічного опису та переліку функціональних можливостей, пропонованих систем відеоспостереження;
 • переліку монтажних робіт із зазначенням вартості;
 • строків поставки та встановлення обладнання;
 • вказівки гарантійного терміну на надані послуги.

 

Фахівці компанії Asis підберуть для школи оптимальний набір обладнання, виходячи з грамотної позиції і необхідного дозволу камер, рівня записуючих і передавальних пристроїв, з урахуванням фактичного бюджету навчального закладу.

 

Потрібно розуміти, відеоспостереження - це лише одна з ланок комплексної безпеки навчальних закладів, в тому числі дошкільних.

 

Тому при плануванні системи, враховуються сучасні фінансові та технічні можливості. Обирається обладнання, система, яка може передавати відеосигнал до правоохоронних органів в реальному часі, має функцію розпізнання обличь та номерів автомобіля, сповіщає про перетин охоронних зон.

 

Придбати систему відеоспостереження для школи можна за номером +38098724-13-03, або за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс 3 (2-й поверх на ліво).

 

Подбаймо про безпеку з Asis, адже безпека дітей понад усе!

 

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.