+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

В основі вибору будь-якого товару завжди лежить співвідношення ціна/якість, адже кожен покупець бажає отримати більше можливостей за меншу суму. На жаль, цей критерій при виборі настільного комп’ютера чи ноутбука не настільки очевидний. Це пов’язано з тим, що настільний комп'ютер за ті самі кошти буде завжди потужніший, ніж ноутбук.

Однак, перевагами ноутбука є: незначна вага та розміри, можливість автономної роботи, можливість підключення до безпровідних мереж та відсутність зовнішніх пристроїв. Проте наявний ряд недоліків: відносно висока вартість, нижча максимальна продуктивність, обмеженість модернізації та апгрейду, якість вбудованих компонентів, підвищена ймовірність поломки та складність ремонту.

Настільний комп’ютер є більш універсальним, значно дешевшим та продуктивнішим. При правильній експлуатації, можливість виходу зі строю мінімальна, а у разі поломки ремонт обійдеться дешевше. Звичайно, настільний ПК займає більше місця та споживає більше електроенергії. У будь-якому разі, перше що потрібно зробити при виборі комп’ютера (настільного чи ноутбука) це визначитись, для чого він, в основному, буде використовуватись.

Admin Service бажає Вам вдалого вибору!

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.