+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Цей мобільний додаток вже давно завоював любов своїх користувачів. На жаль, більшість з них не знайомі з усіма секретами Viber. Asis відкриває кілька з них.

1. Приховай інформацію про те, коли ти був в мережі.

Зайди в «Налаштування» – «Конфіденційність» і відключи статус «В мережі». Навіть якщо ти зайдеш в Viber, про це ніхто не дізнається.

2. Приховай статус про перегляд повідомлень.

Щоб абонент не дізнався про те, що ти прочитав повідомлення від нього, зайди в «Налаштування», вибери розділ «Безпека» і зніми галочку з пункту, який відповідає за сповіщення про прочитання повідомлень.

3. Зберегти пам’ять телефону.

Фото і відео з чатів в Viber за замовчуванням зберігаються в телефоні. Щоб не засмічувати його пам’ять, найкраще цю надбудову відключити. Зайди в «Налаштування» – «Мультимедіа» і відключи «Зберігати в галерею».

4. Відправ журнал повідомлень собі на пошту.

Щоб створити резервний файл свого журналу повідомлень на комп’ютері, відправ переписку собі на e-mail: «Налаштування» – «Виклики та повідомлення» – «Відправити журнал повідомлень».

5. Приховай фото профілю від невідомих користувачів.

Якщо ти не хочеш, щоб фотознімки профілю бачили всі користувачі, тоді зайди в «Налаштування» і в розділі “Конфіденційність” вибери «Фото профілю» – «Ніхто». Тепер користувачі, яких немає в списку твоїх контактів, не побачать твоє фото.

6. Прибери статус «Використовує додаток».

Щоб відключити цю функцію, перейди в «Налаштування» – «Конфіденційність» і зніми галочку з пункту «Використовує додаток».

7. Постав пароль.

Якщо ти не хочеш, щоб хтось прочитав твої повідомлення, можна поставити на Вайбер пароль. Сам месенджер не передбачає цього, але таку корисну програму можна легко завантажити в будь-якому App Store і поставити за лічені хвилини.

Asis бажає вам приємного і безпечного користування Viber.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.