+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Для багатьох просунутих користувачів мобільного інтернету не секрет, що при наявності Wi-Fi або вигідного доступу до всесвітньої мережі по мережах 3G / 4G можна істотно заощадити на дзвінках. Зробити це можна за допомогою так званих VoIP додатків, які дозволяють телефонувати і розсилати повідомлення своїм контактам абсолютно безкоштовно, а на стаціонарні та мобільні номери - за привабливими тарифами.

Найбільш відомим таким додатком є, мабуть, Skype, що належить нині компанії Microsoft. Все більшої популярності набирає також сервіс Viber.

Skype пропонує користувачам безкоштовний текстовий чат, відео та голосові з'єднання, обмін файлами між користувачами.

Без оплати в Skype можна зателефонувати тільки іншому користувачеві програми, а дзвінки на телефонні номери (мобільні та стаціонарні) по всьому світу коштують грошей. Головна відмінність Viber від Skype в прив'язці до мобільному номеру абонента. Більш того, додаток аналізує вашу контактну книгу і показує, у кого з ваших контактів також встановлено Viber. Поза сумнівами, це дуже зручно.

У додатку підтримуються мультимедійні повідомлення з вкладеннями, фотографіями і навіть, якщо побажаєте, координатами місцезнаходження. Можлива і групова розсилка, що буває досить зручно: згадайте традиційні вітальні СМС на свята.

Фотографії, надіслані в чаті програми, відображаються відразу ж. Це приємна особливість. У тому ж Skype, щоб побачити фото, треба спочатку зберегти отриманий файл, а вже потім відкрити його.

Для підлітків і молоді в Viber просто роздолля. Маса смайлів і стікерів. Частина з них безкоштовна, а частина пропонується за оплату.

Asis бажає Вам вдалого вибору!

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.