+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Основне призначення програми TeamViewer - управління віддаленим комп'ютером. Спочатку потрібно встановити TeamViewer на обидва комп'ютера, між якими потрібно встановити зв'язок. При установці програма присвоює цьому комп'ютеру постійний ID (ідентифікаційний код) та тимчасовий пароль, які видно в основному вікні програми відразу ж після її запуску.

 

Ця програма є абсолютно безкоштовною, безпечною та зручною. Безліч можливостей і продумана буквально кожна деталь. За інформацією на сайті програми вже більше 200 мільйонів користувачів використовують TeamViewer!

 

Цілком безпечно завантажити програму можна прямо з сайту Asis http://asisvok.com.ua/ , натиснувши на назву програми в нижній частині сайту на сірому фоні у розділі техпідтримки.

 

 

Після скачування інсталяційного файлу TeamViewerQS_uk.exe відразу запустіть його. Встановлення програма не потребує. В її основному вікні (зліва) ви побачите ваш ID і тимчасовий пароль для доступу до вашого комп'ютера.

 

 

Якщо ви повідомите ваш ID і тимчасовий пароль працівникам Asis, то ми зможемо підключитися до вашого комп'ютера і керувати ним, вирішуючи проблему. При цьому ви будете бачити все, що співробітники Asis роблять на вашому комп'ютері, аж до переміщень курсору мишки.

 

Одноразовий пароль, який діє тільки на один сеанс підключення, добре захищає ваш комп'ютер від несанкціонованих підключень. Але якщо вам потрібно, наприклад, періодично управляти своїм офісним комп'ютером з дому (або взагалі "на ходу" зі свого смартфона), то для цього можна встановити ще один постійний пароль, який будете знати тільки ви.

 

Після вирішення проблеми завершити сеанс можна простим натисканням на кнопку закриття вікна.

 

Asis бажає Вам приємного користування програмою. А у разі виникнення будь-яких проблем допоможе в їх вирішенні.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.