+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Оскільки інформаційні технології відіграють все більш важливу роль в житті суспільства, все важливішим стає і завдання мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище виробництва і використання ІТ-обладнання. Разом з тим, самі ІТ мають величезний потенціал щодо скорочення негативного впливу на навколишнє середовище інших видів діяльності в суспільстві.

Покращити екологічну ситуацію може кожен, виконуючи прості правила.

Чи дійсно документи, надруковані Вами, не можуть зберігатись в електронному вигляді? Навіщо витрачати папір, якщо цього можна уникнути?

Окрім витрат на сам папір, чорнило та інше матеріальне забезпечення паперового документообігу, основною витратою є колосальні втрати часу співробітниками на роботу із друкованими документами. Використовуючи сервіс, що створює єдиний доступ до документа, можна скоротити тимчасові й логістичні витрати. Тобто документ може бути запущений у роботу й повністю підготовлений без єдиної паперової копії.

Електронний архів є порятунком від непередбачуваної ситуації, у разі стихійного лиха та ін. До того ж, документ простіше знайти, якщо він є в електронному архіві.

А дані та інформація сортуються легше, якщо зберігаються в електронному вигляді.

Збережено природу разом з Asis! Звертайтесь в Asis за системами електронного документообігу, економ природні ресурси та свій час!

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.