+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Мережа «Твій час» в період новорічних та різдвяних свят дарує декілька приводів для радості – ми проводимо акції одразу для двох своїх програмних продуктів.

У нових клієнтів, тих, хто досі не користується програмним забезпеченням для звітності та обміну електронними документами M.E.Doc та СОТА, є чудових привід розпочати.

«Твій час» пропонує Дружні знижки для нових друзів! А тим, хто наразі має діючу ліцензію на використання іншого програмного продукту для звітності, «Твій час» при переході дарує всі ті місяці, що залишаться невикористаними у тій програмі, якою ви користувалися раніше. Тобто сплачуючи за рік користування за вже зниженою ціною, ви отримуєте ще більше вигоди!

Акційні ціни на комп’ютерну програму M.E.Doc:

Придбавши модуль «Звітність» від M.E.Doc, ви отримаєте завжди актуальні бланки звітів до всіх контролюючих органів, а модуль «ЕДО Базовий» розкриє для вас можливості необмеженого та миттєвого обміну юридично значущими документами з контрагентами та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі.

Акційні ціни на веб-сервіс СОТА:

Веб-сервіс СОТА - для тих, хто хоче мати більшу свободу та працювати без прив’язки до робочого місця: проста реєстрація за номером телефону, завжди актуальна звітність без оновлень, обмін електронними документами з партнерами та клієнтами із накладанням ЕЦП, Книга доходів і витрат для ФОП.

Учасники акції:

  1. Пропозицією можуть скористатися всі.

Період і територія проведення акції:

  1. Акція розпочинається 23 січня 2017 і завершується 28 лютого 2018 (включно).
  2. Asis залишає за собою право призупиняти, відновлювати, припиняти проведення Акції у будь-який момент, про що додатково повідомляє абонентів в тому ж порядку, в якому повідомлялося про Акцію.

Умови участі в Акції:

  1. Для того, щоб стати учасником Акції, необхідно:
    • Звернутися до нас із запитом участі в акції.
    • Замовити один із модулів ПЗ M.E.Doc.
  2. Додаткова інформація надається за телефоном 093-682-56-56.
  3. Приймаючи участь в акції, клієнт тим самим згоден на використання особистих данних. Особисті дані користувачів не надаються третім особам