+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Графік бухгалтерів є дуже напруженим. Як встигати всі справи на роботі так, щоб залишилися сили побути із сім'єю?

В цьому Вам допоможе програма M.E.Doc, з якою можна легко впоратися із всіма звітностями та наші поради.

1. Сплановуйте наступний день ввечері.

Намагайтеся кожного вечора перераховувати плани та завдання та коли саме ви їх маєте зробити наступного дня. Без спланованого ранку Ви будете малопродуктивними. Але не перенавантажуйте графік, щоб встигнути виконати реальну роботу.

2. Чистота - запорука успіху.

Хаос не є супутником творчості. Він завжди відволікає і заважає. В безладі запросто можна загубити важливу записку, тим самим пропустити важливу подію. В чистому, прибраному офісі комфортніше думати та працювати.

3. Найскладніші справи виконуйте в першу чергу.

Зранку, коли Ви ще сповнені сил та енергії зосередьтеся на виконанні найскладніших та найважливіших завдань. Якщо Ви їх виконаєте, то зможете закінчити усі інші справи. До того ж, Ви будете почувати себе впевненіше після виконання складних завдань і Ваша продуктивність підвищиться.

4. Створіть власну систему.

Якщо Ви матимете чітке уявлення про те, що і коли Вам потрібно зробити, зможете контролювати свій робочий день, а також розставляти пріорітети над завданнями і визначати найголовніші на сьогодні.

5. Не зосереджуйтеся на декількох справах одночасно.

Не переходьте до нового проекту, не закінчивши попередній. Люди часто думають, що виконання декількох справ одночасно робить їх більш продуктивними, але це зовсім не так.

Виконуйте послідовно одне завдання за іншим, так Ваша продуктивність не буде знижуватися різко, а завдання будуть виконані якісно. Наука стверджує, що мозок людини не пристосований якісно виконувати багато завдань одночасно.

6. Не відхиляйтеся від графіка.

Дотримуйтеся складеного курсу. Не потрібно переналаштовувати графік, тоді Ви встигатимете набагато більше.

7. Наведіть лад в електронних листах.

300 непрочитаних повідомлень можуть постійно відволікати, змушувати постійно думати про них. Для більшої продуктивноті, перечитайте свою пошту, видаліть спам. При чому, не забувайте це робити регулярно.

8. Уважно читайте документи.

Важливо читати документи, а не просто "пробігати" очима між рядками. Тому що через неуважність Вам доведеться витратити час, щоб знову перечитати текст, або Ви можете упустити важливу інформацію.

9. Намагайтеся зосереджуватися на одному завданні якомога довше.

Зумівши зосередитися на одному завдані, виконайте його до кінця. Вчені стверджують, що мозку потрібно 15 хвилин, щоб переключитися із одного завдання на інше та зосередитися на ньому. Якщо Ви будете постійно відволікатися на інші справи, то часу на виконання необхідної роботи знадобиться більше.

10. Користуйтеся нагадуваннями.

Не забувайте встановлювати звукові сповіщення про найважливіші справи, що потрібно виконати в той, чи інший час. Так Ви про них не забудете і не пропустите.

Спочатку буде лінь їх встановлювати, але потім але це швидко увійде в звичку. Ви більше не будете хвилюватися і згадувати важливі завдання.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.