+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Кількість користувачів Chrome давно перевалило за мільярд, але далеко не всі з них знають про корисні можливості улюбленого браузера.

Давайте виправляти ситуацію.

Використовуйте режим гостя.

Іноді виникає необхідність надати доступ до вашого комп'ютера або ноутбука іншій людині. Щоб не турбуватися про закладках, профілях соцмереж, історії та інших особистих даних, потрібно всього лише скористатися гостьовим режимом Після включення режиму в налаштуваннях натискаємо на кнопку профілю, потім на «Змінити користувача» і вибираємо «Увійти в гостьовому режимі». У цьому випадку людина, яка користується вашим комп'ютером, не побачить ваш профіль, а Chrome не буде зберігати історію відвідувань і cookie.

Зробіть панель закладок компактнішою

 

За замовчуванням для кожної закладки Chrome зберігає повне ім'я на основі назв сторінок, які рідко бувають лаконічними. Це зручно для папок, але абсолютно неприйнятно для панелі обраного: з назвами закладок на ній поміщається від сили десяток сайтів. А ось якщо в диспетчері закладок видалити назви всіх закладок з панелі обраного, залишивши тільки фавіконки, то їх поміститься куди більше. Навіть на моїх 13 дюймах 20 потрібних мені закладок займають менше половини панелі.

Використовуйте універсальне вікно пошуку замість калькулятора

Розумний пошук в Chrome давно вміє не тільки шукати в міру введення і вгадувати ваші запити, але і робити деякі інші речі. Наприклад, виконувати арифметичні дії і переводити одну величину в іншу (тільки англійською). Просто напишіть математичний вираз в рядку пошуку і тут же отримаєте результат.

Переглядайте детальну інформацію про сайти

Крихітну іконку перед адресою сайту легко не помітити, але вона відкриває меню з докладною інформацією про ресурс. Натисніть на неї і в панелі, зможете побачити дозволу, які ви надали сайту, переглянути cookie і задати різні правила (наприклад, заборонити збереження даних і включити їх очищення після завершення роботи браузера).

Використовуйте розширене меню «Назад»

Всі знають про кнопку «Назад», яка переміщує на попередню сторінку. Однак багато хто навіть не здогадуються, що вона дозволяє переходити не на одну, а кілька сторінок назад. Якщо натиснути на цю кнопку і потримати її секунду, з'явиться список попередніх сторінок, з якого можна вибрати абсолютно будь-яку.

Дізнавайтеся значення слів.

У магазині додатків Chrome величезна кількість розширень, але нам цікаво лише одне - Google Dictionary. Це фірмовий плагін Google, що дозволяє переглядати визначення слів і переводити їх з інших мов по подвійному кліку. Встановіть його, задайте шорткати для активації (можна вибрати при натисканні або виділенню слова), і ви отримаєте швидкий спосіб знаходити значення або переклад незнайомого слова замість традиційного гугленія.

Використовуйте диспетчер задач.

У Chrome кожне вікно, вкладка або розширення - це окремий процес, тому в браузері є така штука, як диспетчер задач, що дозволяє переглянути кількість споживаної пам'яті і інших ресурсів. Викликається диспетчер задач з меню «Додаткові інструменти». Тут можна легко обчислити і вбити завислий процес, що з'їдає все ресурси. Якщо вам мало інформації, подивіться на додаток до цього статистику для сисадмінів, натиснувши відповідну кнопку.

Налаштуйте вибіркову синхронізацію.

Одним з переваг Chrome є можливість синхронізації всіх ваших даних на всіх комп'ютерах, щоб ви не відчували різниці при роботі на будь-якому з них. Однак вам ніщо не заважає використовувати певні настройки на певних комп'ютерах. Наприклад, на домашньому комп'ютері вам потрібен один набір розширень, а на робочому ноутбуці - зовсім інший. Те ж саме стосується паролів: з метою безпеки їх краще синхронізувати тільки з надійними комп'ютерами. Відповідна опція знаходиться в розділі додаткових налаштувань синхронізації, виберіть потрібні елементи, проставивши галочки навпроти них, і натисніть ОК.

Взаємодійте відразу з декількома вкладками.

Багато дій в Chrome можна виконувати стосовно як до однієї вкладці, так і відразу до декількох, причому не обов'язково з усіма відкритими в поточному вікні. Скажімо, ви шукали щось і хочете відокремити знайдені результати від інших вкладок. Просто виберіть вкладки потрібних сайтів, утримуючи Ctrl на ПК або Cmd на Mac (як ви зазвичай робите це з файлами), і відокремте їх від основного вікна - вони відкриються в новому. Якщо потрібно додати відкриті вкладки в закладки, то не обов'язково робити це окремо для кожної, досить перейти в меню «Закладки» і вибрати «Додати всі вкладки в закладки». Або натиснути Ctrl + Shift + D на ПК і Cmd + Shift + D на Mac.

Використовуйте Chrome як медіапрогравач.

Так, Chrome вміє і це! Звичайно, про повноцінну заміну програвача мова не йде, але для відтворення на робочому комп'ютері, де немає плеєрів, такий спосіб цілком згодиться. Щоб відтворити відео або пісню, просто перетягніть файл у нову вкладку браузера. Плеєр не просто запустить мультимедійний, але і дозволить використовувати прокрутку, регулювати гучність і переходити в повноекранний режим.

Дізнатися більше про налаштування та інші можливості браузера Ви можите зателефонувавши 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс,3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.