+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Покажіть мені людину, яка скаже, що не хоче, щоб його домашній інтернет працював швидше, і я скажу вам, хто брехун.

В сьогоднішній статті ми розглянемо дивно прості способи поліпшити сигнал Wi-Fi, адже саме від маршрутизатора  найбільшою мірою і залежить якість інтернету у вас вдома.

Для початку потрібно зрозуміти, що таке Wi-Fi хвилі. Це радіохвилі, подібні електромагнітним, які відрізняються своєю дуже короткою довжиною (12 см). Це усвідомлює, що ваш сигнал досить швидко слабшає по мірі віддалення від роутера.

Ось як вирішити цю проблему.

1. Встановіть маршрутизатор в центрі вашого будинку Якщо ви можете бачити ваш маршрутизатор у більшості точок  вашого будинку, значить, ви знайшли для нього ідеальне місце.

2. Не ставте його на підлогу.

Який би не був у вас роутер, значну частину свого Wi-Fi сигналу він поширює вниз, під корпус. Тому якщо він стоїть на підлозі, ви вже втрачаєте близько половини потужності сигналу.

Він просто йде сусідам на поверх нижче! Тому ідеальне місце для нього - на стіні, під стелею. Те ж саме, до речі, відноситься до полиць, шаф і т.д. Чим більше стін навколо вашого маршрутизатора, тим гірший інтернет в будинку.

3. Тримайте його подалі від іншої електроніки.

Це не міська легенда, це правда. Будь-яка електроніка, будь то комп'ютер або телевізор заважає сигналу Wi-Fi поширюватися. Так що якщо є можливість, тримайте свій роутер від них подалі.

4. Якщо у вашого роутера є антени, "пограйте" з ними.

Кумедний факт: пристрої працюють краще за все, коли їх внутрішня антена розташована паралельно антени маршрутизатора. Чому це так, пояснюється нище. Треба сказати, що більшість ноутбуків мають горизонтально встановлену антену.

Тому інтернет в ноутбуці буде спритніший, якщо роутер буде стояти на столі, а не на підлозі (якщо тільки ви не працюєте за комп'ютером на підлозі). Якщо у вас немає можливості встановити всі свої пристрої на одній висоті, спробуйте поекспериментувати з положенням двох антен роутера. Найкраще сигнал передається, коли одна з них - в горизонтальному положенні, а інша - в вертикальному.

5. Карта поширення сигналу.

Є досить багато додатків, які можуть скласти карту поширення вашого сигналу Wi-Fi в будинку і навколо нього. Коли ви будете її бачити, то швидко зрозумієте, в чому справа, і чому в деяких кутах будинку ноутбук не бачить мережу. І куди потрібно поставити роутер, щоб сигнал проходив краще.

Дізнатися більше про те як забезпечити стабільний сигнал і швидкість Вашого роутера можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавни до нашого сервісного центру: м.Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.