+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Низький рівень життя, наркоманія та багато інших факторів призводять до високого рівня злочинності!

Крадіжки машин, майна з приватних будинків та квартир, розбої уже нікого не дивують!

Що робити?

Як убезпечити себе та майно?

Як забезпечити безпеку дітей?

Спілкуючись із мешканцями міста різних прошарків та поліцією, яка на сьогодні немає ефективних методів розкриття злочинів у зв’язку із застарілою матеріально технічною базою і жорстким законодавством щодо їхньої діяльності, нами, за підтримки провідних компаній, що розробляють і ефективно підтримують впровадження програмно технічного комплексу системи «Безпечне місто» в Україні та закордоном, було розпочато роботу над проектом «Безпечний двір», врахувавши реалії нашого міста і рівня життя людей.

Дослідивши проблемні місця в подвір’ях міста, було визначено ряд проблем пов’язаних з безпекою життя, псуванням загального майна - домофонів, поштових скриньок, ліфтів, дитячих майданчиків, стін, та інших прибудинкових приміщень та інфраструктури. Також нерідкі випадки крадіжок з квартир, підвалів і гаражів. Практично кожен автовласник стикався з ситуацією, в якій його автомобіль був пошкоджений невідомим водієм або хуліганом.

У поліцію регулярно надходять повідомлення про напади на людей, вчинені у дворах і в під’їздах. У темний час доби злочинці переслідують жителів до самого під'їзду або дверей квартири збираючи інформацію для подальшого пограбування. Часто злочинці не тільки грабують, а й застосовують фізичне насильство. Найчастіше нападам піддаються жінки, люди похилого віку, діти.

Щоб уникнути таких інцидентів і забезпечити безпеку жителів, всі прилеглі території багатоквартирних будинків повинні контролюватися камерами відеоспостереження, що надасть поліції докази злочину, можливість їм швидше реагувати і контроль з боку громади. Також відео злочину можна буде викласти в соціальні мережі, надати розголосу задля пошуку злочинців!

Сьогодні безпека своєї території стала доступна не тільки власникам приватних будинків і компаній, але також і жителям багатоквартирних будинків. Щоб зробити свою прилеглу територію безпечною, досить приєднатися до нашого новітнього проекту «Безпечний двір».

Перевага для мешканців, ОСББ:

 •  Відеоспостереження в реальному часі практично з будь якого гаджета для мешканців.
 •  Збереження даних від 7 днів і додаткова архівація на флешку інцидентів.
 •  Безпека двору (від вандалізму, псування майна, крадіжки, бійки, нічні посиденьки)
 • Допомагає в охороні об'єктів автотранспорту і контроль правильної парковки.
 •  Відсутність наркоманів, безладу на території двору.
 • Дотримання чистоти та повного моніторингу за територією.
 •  Зменшення витрат Ваших служб по кап. ремонту та прибирання території.
 •  Відсутність спроб крадіжок і псування - як Вашого майна, так і майна мешканців.
 • Зниження скарг з боку мешканців по "Охороні природи" і галасливих компаній.
 • Значне зниження криміналу та хуліганства.

Але потрібно розуміти що відеоспостереження це лише один із головних методів забезпечення безпеки. Нажаль так склалось, що ми мусимо самостійно дбати про свою безпеку. Громада, ОСББ повинна приймати активну участь в моніторингу відеоматеріалу, налагодити співпрацю з поліцією, виявляти проблемні місця і спрямовувати туди додаткові засоби технічної безпеки, проводити профілактику.

Що відео потрібно – це ФАКТ. В чому ж унікальність нашої пропозиції? І скільки ж це коштує?

Унікальність системи базується на тому, що її можна масштабувати, вдосконалюючи її можливості, враховуючи сучасні та найближчі новітні розробки в сфері інформаційної безпеки.

Ми використовуємо тільки нове актуальне обладнання провідних компаній ринку безпеки, підбираючи його таким чином щоб при потребі легко було інтегрувати в систему комплексної безпеки міста. На початкових рівнях, за згодою громади, можна буде надати поліції швидкий доступ до деяких камер, що в комплексі із усіма дворами, допоможе швидко відстежувати маршрут злочинців. Використовуємо різного рівня системи автоматичного моніторингу та аналітики відео: розпізнавання обличчя людини, розпізнавання номерів автомобіля та ін. Інтегруємо в системи контроль доступу, що дає змогу використовувати такий функціонал як фотофіксація з домофону чи будь якої іншої камери момент проходу в двері, додатково відправляти зображення на електронну пошту.

Остаточна ціна буде оголошено тільки після розгляду плану прибудинкової території відповідно до Ваших побажань і наших рекомендацій, а також визначивши всі точки розміщення камер, розрахувавши довжину кабелю і методів передачі відео, способів архівування та потреб резервного живлення, для безперебійної роботи коли вимкнене світло. Вартість мінімального комплекту системи відеоспостереження. з установкою, в склад якого входить одна відеокамера становить 4500 грн. За більш детальною інформацією звертайтесь: за телефоном (093) 682 56 56, або завітайте до нашого офісу м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.