+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Компанія Dahua Technology, провідний світовий виробник продукції для відеоспостереження, сьогодні оголосила про випуск лінійки пристроїв з підтримкою розширеного стандарту харчування по лініях локальної мережі (ePoE), яка включає в себе камери, мережеві комутатори та мережеві відеореєстратори. При використанні IP-системи Dahua ePoE для з'єднання камери ePoE і мережевого комутатора ePoE або відеореєстратора ePoE з вбудованим комутатором можна використовувати лінії довжиною до 800 м. Це перевершує стандарти традиційних ліній Ethernet і POE (в обох випадках довжина кабелю між мережевими портами не перевищує 100 метрів ), при цьому не потрібні будь-які пристрої для розширення мережі Ethernet або додаткові мережеві комутатори.

Особливості продукції:

 

 • Розширена передача через PoE: 800 метрів, 10 Мбіт / с, 13Вт або 300 метрів, 100 Мбіт / с, 25,4 Вт.
 • Автоматичні налаштування, plug & play.
 • Ідеально підходить для міграції з аналога на IP: IP-відео, звук, управління і живлення, (4 в 1) по коаксіальному кабелю; адаптер для LR1002 ePoE до BNC.

Мережеві камери серії ePoE:

IP-камери серії ePoE з'являться в продажу в липні 2017 року. Вони забезпечують дозволу від 1080P до 4K і можуть мати різноманітне конструктивне виконання (корпусні, циліндричні, купольні, eyeball-камери) і використовуються різні об'єктиви (варіфокальні, фіксовані), завдяки чому вони підходять для вирішення будь-яких завдань. Крім того, так як вони є частиною серії Eco-savvy 3.0, вони володіють усіма відповідними програмними характеристиками, такими як інтелектуальне детектування (контроль перетину ліній, входу / виходу, залишених / зниклих предметів), детекция осіб і стиснення Smart H.265 +. Ці камери відмінно підходять для тих випадків, коли потрібна передача даних на великі відстані.

Мережеві відеореєстратори серії ePoE:

Мережеві відеореєстратори серії ePoE стануть доступні в вересні 2017 року. Вони оснащені 8 зеленими портами ePoE з підтримкою передачі PoE на далекі дистанції (300 м при 100 Мбіт / с або 800 м при 10 Мбіт / с / EOC) при підключенні до камер ePoE. Є 3 моделі з портами 2/4/8 SATA для різних ємностей накопичувачів. Також використовується передовий H.265-чіпсет, що підтримує декодування 4K і H.265 для 16 каналів з дозволом 1080P або 4 канали з 4K при відтворенні відеофайлів або їх перегляді в реальному часі. Так як вони входять в лінійку відеореєстраторів серії Pro, вони володіють всіма програмними функціями, які передбачені в серії NVR5000-4KS2, такими як інтелектуальне детектування, детекция осіб, стиснення Smart H.265 +, ANPR, POS і т.д. Ці відеореєстратори сумісні зі стандартними камерами і комутаторами Ethernet або PoE, завдяки чому вони ідеально підходять для заміни застарілих систем.

Мережеві комутатори серії ePoE:

Мережеві комутатори PFL2106-4ET-96 з підтримкою технології ePoE PFL2106-4ET-96 надійшли в продаж в листопаді 2016 року. У них передбачено 4 порти ePoE з підтримкою передачі PoE на далекі дистанції (300 м при 100 Мбіт / с або 800 м при 10 Мбіт / с / EOC) при підключенні до камер ePoE. Вони також працюють за технологією plug and play і для того, щоб забезпечити передачу даних на великі відстані, додаткові налаштування не потрібна. Крім того, мережеві комутатори ePoE сконструйовані з урахуванням вимог промислового обладнання, можуть працювати в широкому діапазоні температур (від -30 ° C до + 65 ° C) і мають захист від блискавки високого рівня, що забезпечує істотну економію, так як для них не потрібні спеціальні приміщення . Вони також сумісні з IP-камерами, які не працюють за технологією ePoE (100 м при 100 Мбіт / с).

Адаптер живлення через коаксіальний кабель LR1002:

 • 1 * 10/100 Мбіт / с Base-TX + 1 * BNC
 • Коаксіальний кабель RG59: 400 м / 100 Мбіт / с, 1000 м / 10 Мбіт / с
 • Якісний блискавкозахист.
 • -30 + 65 °C

Якщо відеоспостереження ведеться на великих об'єктах, наприклад, складах, парках, садах і вуличних парковках, камери зазвичай розташовуються в різних місцях далеко від центру управління, зазвичай на відстані більше 100 метрів. Класичне рішення - додати репітери, щоб збільшити відстань передачі сигналу, але це означає підвищення витрат на обладнання і встановлення. Для встановлення репітерів потрібно джерело живлення і "розподільна шафа". Це також ускладнить процес обслуговування і збільшить ризик несправностей. В якості альтернативи, для передачі сигналу на великі дистанції можна використовувати волоконно-оптичні приймачі. Однак, при цьому необхідно прокласти волоконно-оптичні кабелі, і буде потрібно подача живлення з боку камери. Це досить серйозна проблема, якщо камери встановлюються на великій території в декількох місцях. В такому випадку, IP-система ePoE є просте і ефективне рішення. Dahua ePoE підтримує передачу сигналів на відстань до 800 метрів за традиційними Ethernet-кабелів Cat5. Це істотно спрощує структуру мережі, так як для з'єднання пристроїв введення та виведення потрібен всього один кабель, а також забезпечує більш високу надійність і скорочення витрат на встановлення і обслуговування всієї системи.

При переході від аналогової системи відеоспостереження до IP можна використовувати старі коаксіальні кабелі, що дозволяє значно заощадити на встановленні. Правильне рішення охоплює 3 завдання: адаптація IP-відеосигналу і з'єднання RJ45 з коаксіальними кабелями, робота на коаксіальному кабелі наявної довжини, а також передача по ньому напруги живлення. Система ePoE від Dahua успішно вирішує всі ці проблеми і дозволяє використовувати наявні коаксіальні кабелі для IP-відео. Адаптер живлення через коаксіальний кабель LR1002 підключається до порту Ethernet IP-камери або мережевого комутатора одним кінцем і BNC-коннектор коаксіального кабелю - іншим. IP-система ePoE забезпечує передачу даних на відстань 1.000 метрів через коаксіальні кабелі RG59 зі швидкістю 10 Мбіт / с і подає живлення PoE на IP-камеру. Це просте і ефективне рішення, в якому використовується технологія plug and play. Завдяки цій системі, при переході на IP ви зможете істотно заощадити ваші кошти.

IP-система ePOE від Dahua

В технології ePoE від Dahua використовується модуляцію 2D-PAM3 на фізичному рівні і забезпечується "полнодуплексная" передача на відстань до 800 метрів зі швидкістю 10 Мбіт / с або на 300 метрів при 100 Мбіт / с через Cat5 або коаксіальний кабель. Це новий підхід до передачі даних між IP-камерою і мережевим комутатором на великі дистанції. Система має гнучку структуру, підвищує надійність роботи і дозволяє економити на проводці.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 093 682 56 56, або завітайте до нашого сервісного центру, м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану 3, офіс 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.