+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

В останній версії Windows 10 заборонено змінювати браузер, що встановлений за замовчуванням на будь-який інший.

В рамках програми «Windows Insider» учасники користувалися браузером Microsoft Edge та отримували оновлення від Skip Ahead. Провівши дане дослідження, корпорація Microsoft затверджує, що даний браузер забезпечує кращу і найбільш безпечну роботу з операційною системоюWindows 10S. Тому тепер, навіть якщо змінити браузер за замовчуванням, всі сторінки будуть відкриватися в Edge.

Microsoft затверджує, що даний браузер забезпечить більш продуктивну та організовану роботу клієнта. Однак, за дослідженнями Netmarketshare, браузер Microsoft Edge використовують всього 5% користувачів, в той час, як Google Chrome належить 60%.

Ще в грудні 2017 року корпорація Microsoft видалила Google Chrome із власного магазину додатків, тим самим не залишивши користувачам вибору. Тому що Chrome стало неможливо запустити, а нові програми, чи додатки можна завантажити лиш через Microsoft Store. Також у версії Windows 10S вперше з'явилася заборона на зміну стандартного браузера.

Microsoft заперечують, той факт, що вони бояться конкуренції. Вони зазначають лиш те, що видалили Google Chrome із магазину, для того, щоб була унікальна відмінність і тому що даний браузер «порушує політику їх магазину». Хоча так званий установник Chrome являється лиш посиланням на завантаження браузера.

 

Разом з тим, користувачі Windows 10S не зможуть змінювати стандартну пошукову систему. Навіть, якщо запит введено в адресній стрічці Google, він автоматично буде переведений в пошукову систему Bing.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.