+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Компанія Dahua Technology розробила програму gDMSS, за допомогою якої відео можна буде переглядати не лише через монітор, але й через смартфон або планшет на базі операційної системи Android.

 

 

gDMSS – це комплексне програмне забезпечення для віддаленого доступу до перегляду та налаштування системи відеоспостереження, яка працює на базі відеореєстраторів, ІР-камер та іншого обладнання фірмового обладнання Dahua Technology.

За допомогою даної програми можна не лише переглядати відео, але й зберігати певний фрагмент архіву на Ваш мобільний пристрій.

Як налаштувати програму gDMSS?

Для того, щоб встановити gDMSS lite, необхідно зайти в Google Play Market, в пошуковому рядку ввести назву додатку та встановити його.

Після цього потрібно відкрити додаток та провести деякі налаштування. Для початку потрібно обрати країну (в даному випадку Україна).

Далі треба натиснути кнопку «Camera».

Відкривається меню «Live Preview» («Попередній перегляд»), де потім можна буде переглянути відео з камер.

Для того, щоб додати певну систему відеоспостереження, потрібно перейти в пункт меню «Device Manager» («Менеджер пристроїв»).

Після цього треба натиснути значок «+» («плюс») у правому верхньому кутку.

Далі необхідно натиснути «ОК».

Після того, як відкриється вікно з полями, які потрібно заповнити, треба ввести ім’я (воно може бути будь-яким), серійний номер відеореєстратора, логін та пароль.

Коли поля успішно заповнені, треба натиснути кнопку «Start Live Preview» («Почати попередній перегляд»).

Як видно, підключення має пройти вдало, якщо всі кроки виконано вірно.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.