+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Найчастіше віддають перевагу ноутбукам саме через їх мобільність, яку він може миттєво втратити, коли акумулятор стає несправним.

Напевно, одна з найперших проблем, з якою стикався власник ноутбука – не заряджається батарея. Багато хто вважає, якщо акумулятор не заряджається, то проблема однозначно в ньому. Однак проблемою може бути системна помилка, стороннє програмне забезпечення або, навіть, проблема в налаштуваннях BIOS. Тому не потрібно одразу йти на крайні міри і витрачати кошти на заміну акумулятора. Ми наведемо ряд причин та способів їх рішення, які можуть допомогти заощадити ваші гроші.

Проблема прихована в зарядному пристрої.

Зарядний пристрій є доволі крихким, тому причина може бути саме в ньому. Через це, коли ноутбук припинив заряджатися, перше, що потрібно перевірити – зарядний пристрій. Як це зробити? Для цього потрібно зняти акумулятор, підключити зарядний пристрій до ноутбука і в мережу. Після цього ввімкніть ноутбук. Якщо він почав завантажувати, то проблем із зарядним пристроєм немає.

Стороннє програмне забезпечення.

Мало хто знає, що стороннє програмне забезпечення може створити помилку, яка призведе до такої проблеми. Але така причина має справедливе місце на існування.

Як можна видалити сторонні програми.

 • Оригінальна утиліта, що стежить за рівнем заряду, має наступний зовнішній вигляд:

 

 • Водночас, сторонні програми можуть виглядати так:

 

Для видалення стороннього ПЗ потрібно виконати декілька нескладних кроків:

В меню «Пуск» натисніть кнопку «Всі програми» та знайдіть «Панель Управління» і значок «Програми та компоненти», де можливо  видалити сторонню програму.

Після видалення перезавантажте ноутбук. Тепер має запрацювати офіційна утиліта від Windows, яка призначена для того, щоб стежити за індикацією заряду. Ви повинні бачити вірний відсоток заряду, якщо проблемою була стороння програма. В залежності від того, як акумулятор себе поводить, можна визначити причину проблеми.

Акумулятор підключений, але не заряджається.

В першу чергу, за допомогою спеціальних утиліт, наприклад AIDA64 ,потрібно проаналізувати стан батареї. Можливо акумулятор не заряджається через те, що він неправильно вставлений, або окислились його контакти.

Спробуйте витягнути батарею, а потім обережно вставити назад, перевіривши стан контактів, якщо вони окислились, їх потрібно зачистити. Причиною може також стати поломка плати живлення, тобто на ноутбук при підключені в мережу живлення подається, а на акумулятор – ні.

Акумулятор заряджається не до кінця.

Якщо батарея неповністю заряджається з моменту придбання ноутбука, то скоріше за все, такі налаштування встановив сам виробник. Це робиться для того, щоб продовжити термін дії батареї, адже так вони набагато довше зберігають свою початкову ємність. Випадок, коли спочатку ноутбук заряджався повністю, а тепер припинив, можна владнати, спробувавши розрядивши його так, щоб ноутбук сам вимкнувся, а потім поставити заряджатися протягом 9-ти годин.

Якщо ні один з методів не підійшов і Ваш ноутбук знаходиться на гарантії, зверніться до магазину де купувався пристрій, який відремонтує його по гарантії.

Якщо термін дії гарантії минув, зверніться в найзручніший для Вас сервісний центр, де проведуть діагностику і знайдуть причину Вашої проблеми та швидко її усунуть.

Дізнатися більше можливо за телефон 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Online сервіс безкоштовно.

  15.01.19 15.02.19

  Online сервіс безкоштовно.

 • Акція
  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

  22.01.19 22.02.19

  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

 • Акція
  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

  23.01.19 23.02.19

  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

 • Акція
  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

  21.01.19 21.02.19

  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

 • Акція
  1С:Підприємство для малого бізнесу.

  22.01.19 22.02.19

  1С:Підприємство для малого бізнесу.