+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Одним із найбільш вагомих чинників при виборі комплектуючих системи відеоспостереження є надійність.

Купуючи навіть якісне обладнання, є ряд чинників, які можуть призвести до виходу їх з ладу:

 • Радіохвилі;
 • Імпульсні перешкоди;
 • Перепади напруги живлення;
 • Перешкоді від струмів заземлення.

Розглянемо кожну з  перешкод детальніше.

Радіохвилі.

Під даним типом перешкод мається на увазі високочастотні хвилі, які мають електромагнітний вплив на об’єкти, що близько розташовані біля радіостанцій, радарів, телестанцій та іншого устаткування, що випромінює електромагнітні хвилі.

Такі перешкоди проявляються у вигляді спотворення зображень. Але такі перешкоди бувають вкрай рідко. Тому що апаратура має бути розташована на відстані кілька десятків метрів для створення. На смугах передачі електроживлення високочастотні хвилі ніяких перешкод не створюють.

Для того, щоб уникнути такої проблеми, потрібно використовувати цифрові камери, що не піддаються впливу хвиль радіочастотних систем. Якщо поблизу немає ніяких радіостанцій, але зображення все ж спотворене, причиною може стати погане з`єднання кабелів або пошкоджена їх ізоляція.

В такому випадку потрібно перевірити якість ізоляції кабелів і в разі пошкодження провести обмотку ізоляційною стрічкою в деформованому місці.

Імпульсні перешкоди.

Є декілька джерел виникнення імпульсних перешкод:

 • Включення і відключення в мережу споживачів електроенергії таких як, електродвигуни, лампи розжарювання і т.д;
 • Включення і відключення приладів з великим коефіцієнтом індуктивності, наприклад, трансформаторів;
 • Включення і відключення електрозварювальних установок;
 • Аварійні короткі замикання в мережі високої або низької напруги.

Даний тип перешкод, як правило, являє собою поодинокі імпульси з амплітудою до декількох кіловольт. Ймовірність ушкодження апаратури по ланцюгах живлення багаторазово зростає в умовах підвищеної вологості або в умовах підвищеної запиленості, що характерно для промислових об'єктів.

Найчастіше в такому випадку страждають блоки живлення. Щоб уникнути таких імпульсів, систему відеонагляду потрібно підключити до іншої мережі живлення.

Якщо немає такої можливості, потрібно використовувати стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення з інтегрованим стабілізатором. Блоки живлення можуть страждати не лише через імпульсні перешкоди.

В першу чергу, потрібно обрати імпульсний блок живлення, який буде вирівнювати напругу. Крім цього, треба врахувати, що на камери та реєстратор потрібно окремі блоки живлення.

Перепади напруги живлення.

Причини перепад напруг в мережах живлення зумовлені, перш за все, низькою якістю електромереж і невисокою культурою енергоспоживання. Причиною може стати перенавантаження однієї з фаз мережі електроживлення, або розряд блискавки, який індукує лінії зв’язку і лінії подачі живлення.

Є декілька способів уникнути перенавантаження мережі:

 • Встановити загальний блок.
 • Такий блок монтується в електрощиток і захищає всю мережу. Використовувати блок для окремих приладів, як правило, він має вигляд подовжувача з кількома гніздами розеток.
 • Встановити раніше згадане джерело безперебійного живлення, котре буде подавати напругу під час її відсутності.

Перешкоди паразитарних наводок від заземлення.

Відповідно до вимог безпеки, будь-яке обладнання повинне мати точку заземлення. Але, якщо обладнання заземлено в 2-х точках (камера і реєстратор окремо), виникає ефект “паразитних наводок”.

Звичайно, що обладнання обов’язково має бути заземлене, але в 2-х точках заземляти не можна. Ефективність роботи відеоспостереження на 70% залежить від правильного монтажу.

Тому купуючи дороге обладнання, не заощаджуйте кошти на роботі по встановленню системи відеонагляду. Адже фахівці, вивчивши об’єкт, зможуть знайти правильне положення для камери, щоб максимально уникнути “сліпі зони” та якісно провести монтаж.

Завдяки цьому, не тільке дороге обладнання, а навіть бюджетна система відеоспостереження зможе працювати довго та ефективно.

Дізнатися більше як правильно встановити систему відеоспостереження щоб уникнути перешкод у зображенні можливо за телефоном: 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс,3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Online сервіс безкоштовно.

  26.11.18 26.12.18

  Online сервіс безкоштовно.

 • Акція
  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

  05.11.18 30.11.18

  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

 • Акція
  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

  26.11.18 26.12.18

  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

 • Акція
  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

  05.11.18 30.11.18

  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

 • Акція
  1С:Підприємство для малого бізнесу.

  21.10.18 30.11.18

  1С:Підприємство для малого бізнесу.

 • Акція
  Разом дешевше, економія 50%!

  06.11.18 30.11.18

  Разом дешевше, економія 50%!