+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Хоч автомобіль на сьогодні не є космічною розкішшю, проте важливим питання залишається, як забезпечити його безпеку. Адже, навіть, якщо автомобіль оснащений сигналізацією і власник швидко відреагує на сигнал, навряд чи він зможе попередити викрадення або пошкодження авто.

Єдине, що лишиться в водія – мутні уривки спогадів, нечіткі образи злочинців, за якими навряд можна буде їх знайти. Автомобіль потребує якісної охорони.

  • Як її реалізувати?

Двір біля під’їзду однозначно не варіант, навіть, лишивши всього на декілька годин, не можна бути впевненим, що з авто нічого не станеться.

Найбезпечнішим рішенням є автомобільна стоянка, що знаходиться під охороною.

Кожен власник автомобільної стоянки повинен забезпечити її системою відеоспостреження. Адже охоронець просто фізично не зможе пильно слідкувати за кожним авто, що знаходиться на території паркінгу. Повинен бути контроль в’їзду та виїзду машин.

Важливо, щоб камери мали високе розширення, для того, щоб розрізняти номера машин та чітко побачити будь-яку ситуацію, що трапилася на стоянці, наприклад, дрібні зіткнення машин, подряпини, взломи, зіткнення, крадіжки вмісту машини та її багажнику.

При виборі стоянки, клієнти завжди звертають увагу на те, щоб її власники і робітники забезпечували повну безпеку транспортного засобу. Все це забезпечує система відеоспостереження, адже коли вона відсутня, то практично ніщо не захищає авто від викрадення.

Звичайно, такі автостоянки не є безкоштовні, але набагато краще оплатити добу чи місяць за місце, що знаходится під охороною, де буде лишатися авто зовсім невелику суму, ніж потім в, кращому випадку, реставрувати транспорт, або взагалі виявити його зникнення.

Відеонагляд на зупинці фіксує правопорушників і, у разі неприємної ситуації, Ви зможете добитися копменсування збитків за нанесені пошкодження або викрадені предмети.

Також дуже доречними будуть камери на зупинках біля магазинів, супермаркетів, адже там також знаходяться осередкі шахраїв, які тількі роблять те, що полюють за цінними речами, які знаходяться в машині, або за її деталями.

Злодії можуть не тільки пограбувати авто, коли Ви відійшли, але й використовуючи різні відволікаючі маневри, дістати з машини те, що їм потрібно, навіть, коли Ви знаходесь всередині авто. Для різних махінацій шахраям достатньо секунди.

Навіть, якщо Ви вчасно зреагуєте і спробуєте наздогнати крадія, Вам банально потрібен час на те, щоб відстібнути пасок безпеки та вийти з машини. Цього часу буде достатньо злодіям, для того, щоб вже доволі далеко втекти.

Коли на парковках є відеонагляд, навіть, якщо зловмиснику і вдалося здійнити пограбування, є велика ймовірність, що вже до вечора вкрадена річ буде Вам повернута.

Відеоспостереження на стоянках біля магазинів не лише підвищить статус магазину, але й вбереже власників від різних неприємних ситуацій, що можуть статися на території паркінгу.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс,3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.