+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

З розвитком писемності у світі зросла цікавість до створення друкуючих і копіювальних апаратів.

Перш ніж мати звичний для нас вигляд, принтери пройшли довгі та цікаві етапи розвитку. Та на досягнутому прогрес не залишається і вже сьогодні деякі друкуючи пристрої здатні друкувати будь-які предмети. Є ті, що використовують замість чорнил зовсім незвичну «фарбу», або друкують не на папері, а, наприклад, на пелюстках квітів.

 

Представляємо вам цікаві факти з історії виникнення друкуючих пристроїв.

Вперше в світ друкуючий пристрій з’явився ще в 1440 році, фарба в якій була на основі нафти. Раніше діяв закон про реєстрацію кольорових принтерів в поліції, де вказували можливих користувачів принтера. Такі документи навіть зберігалися в сейфах.

Ідею розробки лазерного принтера у 1947 компанія Xerox Corporation викупила у винахідника Ч.Карлсона. Та вдосконаливши її у 1969 році, компанія представила перший лазерний принтер. Саме завдяки цьому Xerox Corporation набула такої популярності.

Перший принтер, який можна було використовувати в офісі розробила також компанія Xerox Corporation в 1981 році. Коштував такий принтер неймовірних на той час коштів - $ 17.000. Найменший принтер в світі називається PrintStik та має вагу 680г. Розміри такого принтера становлять 5 х 5 х 28 см. Виробництвом найменших у світі принтерів займається компанія Planon.

В той же час, виробництвом найбільших в світі принтерів займається компанія Big Image Systems.

Такі принтери можуть друкувати на форматі 12 х 50 метрів. На цих гігантах виготовляються декорації для кіно

та театру.

Існують принтери, які працюють не за допомогою звичних нам витратних матеріалів.

Таких як тонер, або чорнила, а використовуючи, наприклад, кавову гущу, «друкуючи» зображення на чашці напою.

 

Для виготовлення звичного для нас тонеру для лазерного картриджа потрібно близько 3,3 л нафти. При чому, після закінчення терміну служби, картридж повинен бути утилізованим спеціальним способом. При друку температура в пічці лазерного принтера досягає більш як 220°С.

Проте папір пересувається настільки швидко, що встигає лише трохи нагрітися. Звичайно, що простим друком на папері, навіть різними форматами зараз нікого не здивуєш. Але все таки принтери залишаються найбільш затребувані, адже без данної техніки важко обійтися навіть вдома.

Тому до вибору принтера потрібно підходити дуже відповідально, щоб, задовольнити усі потреби. Наші фахівці завжди раді надати свої поради та допомогти при виборі принтера.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.