+38 (068) 115 39 84 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Відеоспостереження через Інтернет дозволяє вести віддалене спостереження, переглядати архіви, управляти поворотними камерами. Для роботи необхідна наявність точки доступу до інтернету, підключення може бути як провідне, так і безпровідне (GSM, 3G або 4G мережі), бажано зі статичним IP адресою.

Наші фахівці можуть організувати віддалене відеоспостереження через ваш Android, iPhone, планшет або комп'ютер.

Давайте розглянемо приклади відеоспостереження через інтернет.

Дуже важливим фактором є швидкість доступу до інтернет мережі - доступу до мережі інтернет для точки підключення відеосервера або IP-відеокамери, а також швидкість доступу для точки клієнта (комп'ютер з відеокліентом, мобільний телефон, КПК або смартфон).

Відеоспостереження онлайн і організація передачі даних з відеосервера до віддаленого відео. Робота з системою відеоспостереження може виконуватися різними способами, через браузер - web-відеокліент, а так само через віддалений сервер.

За допомогою web-інтерфейсу можна дивитися зображення з ip-відеокамер (web-камер або інтернет-відеокамери. У багатьох ip-відеокамерах є вбудований web-відеокліент - він дозволяє переглядати зображення, а також керувати камерою або її налаштуваннями.

Доступ до відеосистеми за допомогою web-браузера (Internet Explorer або інший) - дозволяє працювати (вести відеоспостереження або переглядати архів) з будь-якого комп'ютера, КПК, ноутбука, смартфона, планшета як на базі платформи Microsoft Windows, так і Mac OS.

При цьому, немає необхідності встановлювати на нього будь-яке спеціальне програмне забезпечення, в тому числі компоненти ActiveX, Java і т.д.. Доступ до відео в режимі online.

Користувач може здійснювати web-доступ до системи відеоспостереження з будь-яких каналах передачі даних: GPRS, EDGE, Wi-Fi, а також з будь-якої точки світу: у відрядженні, літаку, поїзді, у відпустці, сидячи на пляжі, з готелю або Internet-кафе , з будинку або з робочого комп'ютера в офісі.

Відеоспостереження через iPhone, Android і ПК.

Відеоспостереження з IP-відеокамер зазвичай ведеться в режимі он-лайн. При цьому, інформація, що отримується при відеоспостереженні через Інтернет, може зберігатися в комп'ютері користувача, а також на сервері. Мережеві камери також можуть посилати зображення головного комп'ютера автоматично, або головний комп'ютер самостійно може відшукувати необхідні зображення з камер.

При бездротовому спостереженні програми можуть відображати те, що відбувається в реальному часі і працювати з архівними файлами. Коли встановлений термін зберігання відеозображень проходить, програма автоматично стирає їх.

Безпека відеоспостереження через Інтернет.

Взаємодія з системою через web-доступ здійснюється за допомогою авторизованого підключення до web-серверу - комп'ютера або пристрою, який є сервером системи відеоспостереження. На цьому обладнанні повинна бути встановлена ​​і належним чином налаштований компонент Web Server.

Для авторизації користувачу потрібно відкрити Internet-браузер, ввести в адресному рядку URL-адресу web-сервера (IP-адреса цього комп'ютера в локальній мережі або в мережі інтернет, ім'я комп'ютера в локальній мережі), потім здійснити вхід на web -сервер під авторизованим користувачем. Список користувачів, яким дозволена робота з системою відеоспостереження через web-доступ, формується і налаштовується заздалегідь в конфігурації web-сервера. У більшості систем Web Server підтримує можливість одночасного підключення відразу декількох користувачів.

Комп'ютерні системи відеоспостереження - практично всі системи відеоспостереження, що працюють на базі ПК, дозволяють перегляд і роботу з відеоархівом по мережі, в тому числі і через інтернет.

 • DVR відеореєстратр - в даний час майже у всіх, в тому числі навіть в дуже дешевих моделях, є можливість роботи через мережу і Інтернет. У багатьох відеореєстраторах є вбудований WEB-клієнт, що дозволяє переглядати зображення та працювати з архівом.
 • IP-відеокамера - для неї необхідно живлення і підключення до мережі інтернет. Для багатьох відеокамер живлення можна передавати з інформаційного кабелю, що робить ці моделі дуже привабливими для провайдерів кабельних мереж.
 • IP-відеосервер - цей пристрій дозволяє підключити аналогові відеокамери і передавати інформацію в мережу як IP-відеокамера. Є різні види відеосерверов - починаючи від 4 до 64 камер. WEB-відеокамера - для неї потрібне підключення до ПК, а також для деяких моделей може знадобиться установка програмного забезпечення.

Режими роботи

 • Відеоспостереження - в цьому режимі користувач може переглядати відеозображення з відеокамер, налаштовувати якість трансляції, а також управляти поворотними камерами.
 • Налаштування профілю або конфігурація системи.
 • Робота з архівом.

Бажаєте забезпечити свою безпеку?, Переглядати відео з будь-якої точки світу і бути в курсі подій online, телефонуйте 093-682-56-56, або завітайте до нашого сервісного центру "Asis", ми з радістю допоможемо Вам цьому.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Online сервіс безкоштовно.

  28.05.18 28.06.18

  Online сервіс безкоштовно.

 • Акція
  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

  04.05.18 04.06.18

  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

 • Акція
  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

  31.05.18 30.06.18

  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

 • Акція
  1С:Підприємство для малого бізнесу.

  21.05.18 22.06.18

  1С:Підприємство для малого бізнесу.

 • Акція
  Разом дешевше, економія 50%!

  22.05.18 22.06.18

  Разом дешевше, економія 50%!

 • Акція
  Акція для підприємців:

  31.05.18 30.06.18

  Акція для підприємців: "Безпечний облік та звітність" !