+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Останнім часом на території України все більше впроваджуються системи безпеки, в тому числі і відеоспостереження.

Окрім супермаркетів, торгівельних центрів, ресторанів, готелів, відеоспостереження також необхідне на автомобільних стоянка та мийках.

Ми вже розповідали про користь системи відеоспостереження раніше. Сьогодні ми хочемо розповісти, чи корисний відеонагляд на автомобільних мийках.

Розумно розташовані камери дозволяють гарантувати збереження майна відвідувачів, вберегти клієнтів від неякісного виконання потрібних йому послуг, крім того вбереже власника від виконання підлеглих сторонніх послуг.

Крім того, що всі процеси можна відслідковувати не лише з монітора охорони, але й з будь-якого куточка світу через Ваш смартфон, система відеоспостереження приносить ще ряд інших переваг.

Перш за все – це виконання робочих обов’язків співробітниками. Власник може навіть контролювати манеру спілкування з клієнтами. В конфліктних ситуаціях власник завжди зможе розібратися, переглянувши архів з камер.

Відеонагляд завжди допоможе власнику вести безпечний бізнес, виключаючи будь-які махінації. Камери допоможуть відслідкувати оплату за послуги.

Така система безпеки допоможе запобігти крадіжкам та контролювати витрату миючих засобів. Крім того, відеоспостереження допоможе вберегти авто від викрадення, злому, нанесення пошкоджень.

Репутація автомобільних мийок на яких встановлене відеоспостереження автоматично виростає, а отже клієнти, відчуваючи більшу безпеку, будуть довіряти. Більше довіри означає більше клієнтів.

Допомогти підібрати, встановити завжди зможуть наші кваліфіковані спеціалісти. Крім того, Ви отримаєте гарантію та тех. підтримку у разі потреби.

Дізнатися більше з приводу асортименту камер, реєстраторів та комплектів Ви завжди зможете ознайомитися на нашому сайті https://asisvok.com, або за телефоном 093-682-56-56.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.