+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Готелі – те місце, де повинні створюватися найбільш надійні системи безпеки. Не малу роль в системі безпеки відіграє відеоспостереження, яке не тільки є охоронною мірою, але й впливає на рейтинги готелю.

Клієнти, які поселяються в готелях часто мають із певну суму грошей, чи цінні речі. Відеоспостереження забезпечує гостям надійний захист за рахунок постійного контролю.

Коли клієнт обирає готель, то питання, чи буде безпечно зупинятися йому та залишати там свої речі є не менш важливим, ніж зручності, які надає той, чи інший готель.

Крім безпеки клієнтів, користь від відеоспостереження отримують і власники готелю. Адже за допомогою камер, можна контролювати роботу персоналу та рівень виконання їх обов’язків.

Для того, щоб відеонагляд був якісним, потрібно встановлювати камери як в коридорах на кожному поверсі, в холах, сходах, ліфтах, ресепшні, розважальних зонах, так і ззовні – на парковках та територією, що підкріплена до готелю.

Відеоспостереження на вулиці дозволяє контролювати ситуацію яка відбувається як біля центрального входу, так і в закутках, що найбільш непомітні.

Таке розміщення камер є принципово важливим, адже їх не можна встановлювати в номерах, де проживатимуть гості, а саме там найбільша ймовірність того, що може відбутися крадіжка.

Для готелів краще обирати камери з високою якістю зображення, для того, щоб можна було ідентифікувати обличчя людей та чітко слідкувати за найдрібнішими подіями, адже дорогі речі не завжди громіздкі, частіше за все в готелях можуть бути дорогоцінні, папери прикраси, годинники, антикваріат. Адже в готелях можуть поселятися як туристи, так і чиновники, які приїхали по справам.

Таким чином можна виділити такі функції системи відеоспостереження в готелях:

 • Контроль подій як всередині приміщення, так і ззовні,
 • Завдяки відеонагляду, охорона зможе невідкладно реагувати на екстрені ситуації,
 • Виявлення крадіжок речей як зі сторони персоналу, так і зі сторони клієнтів,
 • Нагляд за роботою працівників,
 • Охорона автомобільного транспорту гостей,
 • Безпека гостей та їх майна,
 • Контроль загального порядку готелю,
 • Допомога при вирішенні питань та розкритті несподіваних випадків за допомогою перегляду архіву з відеоспостереження.

Для того, щоб створити найкомфортніші умови потрібно правильно розмітити усю систему відеоспостереження. З цим питанням чудово справляються наші спеціалісти, які обслуговували не один готель.

Робота фахівців-інженерів була не марною, адже саме завдяки нашим камерам були знайдені причини пошкодження машини, чи встановлено на чиїй совісті лишилось розбите дзеркало в холі.

Бувають випадки, коли гості просять архів запису із кафе, ресторану, чи готелю, де святкували день народження дитини, щоб власне скомпонувати власне відео на пам’ять

Дізатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м.Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.