+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Говорячи про 2 Мп камеру відеоспостереження від компанії Dahua DH-IPC-HFW1230SP-S2 (2.8 мм), можна довго розповідати про її сучасний дизайн та широкий набір функцій в поєднанні із доступною ціною.

Але для повного розуміння, як же працює дана ip камера, краще побачити її роботу, наші спеціалісти провели тест, показавши всі особливості зйомки цієї камери відеоспостереження.

DH-IPC-HFW1230SP-S2 має фіксований об’єктив 2,8 мм, за рахунок чого її кут огляду становить 104°. Тому камера при зйомці охоплює велику площу території.

Для ефективної роботи в нічний час, wi-fi камера оснащена інтелектуальним Smart IR підсвічуванням, яке регулює інтенсивність випромінення інфрачервоного підсвічування для отримання якомога якіснішого зображення.

Модель виявляє об’єкт вже на відстані 40 м, а веде спостереження із 16 м. Можемо побачити, що знайому людину із відстані 15 м можна вже впізнати.

Коли об’єкт наближається, якість зображення покращується, тому що збільшується кількість пікселів на дюйм і з відстані вже 8 м можна його розпізнати.

Хоча на фрагменті із відео видно, що вже на відстані 10 м можна розпізнати деякі риси обличчя людини.

Вже з відстані 4 м можна повністю ідентифікувати об’єкт. Але як показала практика, з 5 м чудово видно, як риси обличчя людини, так і номерні знаки автомобілів.

Тому при встановленні системи відеоспостереження, потрібно чітко усвідомлювати , який результат Ви бажаєте отримати: загальний моніторинг території, чи чіткий контроль і розпізнання об’єктів, що на ній перебувають.

Адже в першому випадку потрібно камеру розміщати так, щоб вона охопила якомога більшу площу, а в другому – щоб вона була якомога ближче до об’єктів. Звертайтеся і наші спеціалісти з радістю допоможуть вирішити усі питання, що Вас турбують.

Дізнатися більше яка система відеоспостереження підійде саме для Вас можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.