+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Кожного користувача комп’ютера, хоча б раз турбувало питання, як вберегти свій ПК від вірусної атаки.

Усі знають, що віруси можуть завдати непоправної шкоди та великих збитків. Давайте сьогодні трохи більше дізнаємось про цих комп’ютерних шкідників. Перший комп’ютерний вірус був написаний Річем Скрента у 1981 році на носить назву «Virus 1,2,3» або Elk Клонер та орієнтувався на комп’ютери компанії Apple.

Перші комп’ютерні віруси були незагрозливі. Вони виникли в 70-х роках, один із них називається «Creeper» Суть його дії полягає в тому, що на моніторі комп’ютера з’являється напис«I`M THE CREEPER ... CATCH ME IF YOU CAN», що в перекладі означає «Я кріпер ... злови мене, якщо зможеш». Потрапляв він до комп’ютера через модем.

Засновником у справі створення вірусів вважають програмістів з Пакистану.

Вони не бажали, щоб їх програми використовували безкоштовно, тому випускали свою розробку з вірусом, який активувався і надавав шкоди про спробі скопіювати програму.

Тільки через 3 роки після появи вірусів, у 1894 з’явилися перші антивірусні утиліти.

Перший спам був відправлений у 1978 році в мережі Arpanet 400 підключеним користувачам. Він містив включало невеликий патч від Dіgіtal Equіpment Corporatіon для нових комп’ютерів Decsystem-20, який потрібний був далеко не всім.

Відомий творець вірусів Dark Avenger (Темний Месник) у 1991 році зарелізував алгоритм MtE (Mutatіon Engіne).

Він надав можливість вірусам мутувати, створюючи більше 4-х мільярдів форм. Це значно ускладнило процес їх знаходження антивірусами.

Обороти коштів у комп’ютерній злочинності, як мінімум в 4 рази перевищують кількість грошей, викрадених звичайними видами злочинів.

Вірус «I Love You» потрапив у Книгу Рекордів Гіннеса, як найбільш руйнівний комп'ютерний вірус в світі.

Він вразив понад 3 мільйони комп'ютерів на планеті та завдав шкоди світовій економіці в 10 мільярдів євро, тим самий ставши найдорожчим на всю історію існування вірусів. Люди по всьому світу отримували повідомлення із заголовком «Я люблю тебе», які нібито надходити від рідних, друзів, чи колег. А насправді за такою теплою фразою переховувався вірус.

Існує кумедний вірус, який діє в Ізраїлі.

Він створений начебто для справедливості. Після того, як вірус потрапить в комп'ютер, він шукає фільми, музику і фото, що незаконно завантажені з Інтернету та знищує їх. Цікаво, що послуга, яка дозволяє видалити цей вірус є платною.

В світі не існує жодної антивірусної програми, яка може впоратися з усіма вірусами.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.