+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Дім – те місце, де людина повинна відчувати комфортно і повністю безпечно. Є безліч порад вберегти його від злодіїв.

Для забезпечення безпеки свого житла однієї двері буде замало, адже так само важливо правильно обрати замок. На сьогодні існує безліч замків: механічні, електричні, комбіновані.

Більшість з них потребують замкової щілини, за допомогою якої зловмисники взломують двері, використовуючи відмички, метод бампінгу, висвердлюють. Одним із ефективних способів організації безпеки в домі – встановити автономний замок.

Представляємо Вашій увазі автономний бездротовий радіокерований електронний замок - Seven Lock SL-7700.

 

Однією із основних його переваг є те, що даний замок не потребує замкові щілини, тому неможливо визначити місцезнаходження замка на двері, за виключенням того, якщо це не прозорі скляні двері.

 

 

Більшість зломів відбуваються не за допомогою відмичок, а застосовуючи фомки і «монтировкі», тобто більш вандальні методи. За допомогою спеціального обладнання злочинці відгинають раму двері, або вирізають спецінструментом місце розташування замка.

Електронний замок Seven Lock SL-7700 живиться за допомогою пари стандартних "пальчикових" батарейок типу «АА», яких вистачає до року при середньому проходженні через двері – 50 разів на добу. Коли батареї розряджені нижче норми, замок сигналізує про потребу їх заміни. У користувача є від двох тижнів до місяця, щоб замінити батарею, інакше замок автоматично відкривається і не дозволить закрити себе, поки батарейки не будуть замінені.

 

Механізм ригелів виконаний за принципом якоря, тобто кожен проходячи крізь петлі відповідної частини, потрапляє в паз, який надійно захищає ригелі від різних маніпуляцій над ним. Даний замок має функцію автозакриття.

Тепер Вам не потрібно турбуватися про те, чи не забули Ви зачинити двері. При розблокуванні двері, її відкритті та закритті, вона автоматично блокується через 5 секунд. Якщо двері не повністю закриті і ригеля не можуть потрапити в посадочні місця, замок зробить декілька спроб закрити двері, а потім відкриється і почне подавити звуковий сигнал, що свідчить про незакриті двері.

В комплекті разом з замком йде 4 радіобрелка, за допомогою яких можна відкрити та закрити двері з відстані до 50 метрів. Також на замку є 2 сенсорні кнопки, що дозволять їм керувати.

В разі пожежі, або іншої екстреної ситуації на замку є кнопка аварійного відкривання двері, яка відкриває двері та відключає автоматичне закриття.

Особливості автономного бездротового радіокерованого електронного замка - Seven Lock SL-7700:

Не використовується інфрачервоний ключ.

Брелки, які використовуються для відкриття двері з технологією інфрачервоного управління, яку можна перехопити за допомогою звичайного універсального пульта на декілька пристроїв.

Надійність.

Замок оснащений зацепом, який забезпечує надійне закриття дверей, що витримує силу до 1000 кг.

Індикація розряду.

Користувач завжди буде заздалегідь попереджений, що замок потребує заміну батарейок.

Система одноразового паролю.

Так як керування здійснюється не тільки сенсорними кнопками, а ще й за допомогою радіобрелків, то використовується система з динамічним кодом за технологією KEELOQ® 2-го покоління, які не можна перехопити. Автономний замок Seven Lock SL-7700 це функціональне і надійне рішення для захисту всіх Вашого житла.

Дізнатися більше як покращити безпеку Вашого дому можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Online сервіс безкоштовно.

  15.01.19 15.02.19

  Online сервіс безкоштовно.

 • Акція
  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

  22.01.19 22.02.19

  Обміняй стару систему відеоспостереження на нову та отримай знижку!

 • Акція
  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

  23.01.19 23.02.19

  ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

 • Акція
  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

  21.01.19 21.02.19

  Приведи друга та отримай на баланс бонус 50 гривень!

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

 • Акція
  1С:Підприємство для малого бізнесу.

  22.01.19 22.02.19

  1С:Підприємство для малого бізнесу.