+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Вперше пристрої на двері за допомогою яких можна було розмовляти з’явилися в 30-х роках ХХ століття в Німеччині.

 

Більш пізніше, приблизно в 50-х роках такі пристрої вже поширилися і з’явилися в Італії, Іспанії, Південній Кореї. Для країн, що входили до складу СРСР такі пристрої довго залишалися новиною і чимось дивним.

Вперше вони стали з’являтися у столичних або великих містах і лиш потім стали більш поширюватися. Спочатку ці пристрої були примітивні, адже для того, щоб відкрити двері потрібно було натиснути певну комбінацію цифр.

Так як кнопки натискалися часто, то вони швидко стиралися, тому нескладно було здогадатися, яку комбінацію потрібно набрати. Однак технології не стоять на місці і тепер з’явилися домофони, для відкриття яких потрібен спеціальний ключ, або набрати номер квартири та дочекатись відповіді, щоб житель відкрив двері.

І на сьогодні вже практично не зустрінеш двері, які були б не оснащені домофоном. Вставивши домофон, Ви забезпечите захист собі та близьким. На ринку поширена величезна різноманітність домофонів як за функціоналом, так і за ціновою категорією.

Багато з них мають властивість відеозапису та відеонагляду. Також часто домофони забезпечені антивандальною системою, яка дозволить зберегти працездатність пристрою на довгі роки.

Статистика стерджує, що у під’їздах, де встановлені домофони крадіжки стаються набагато рідше, ніж у під’їздах зі звичайним замком.

Безпеці власної родини потрібно приділяти особливу увагу. Тому дуже доречним стане встановлення домофону у власному будинку.

На сьогодні в переважній більшості українців домофон асоціюється із зі звичайним аудіопристроєм. Насправді ж розвиток сучасних домофонів вже пройшли цей період і тепер вони оснащені екраном і здатні контролювати територію, що знаходиться біля будинку.

  • Відеодомофони поділяються на два типи:

аналогові та IP-системи. Аналогові моделі оснащені кольоровим екраном, найоптимальниший розмір яких становить 7 дюймій, хоча бувають як більші, так і менші.

Такими домофонами можна керувати через Інтернет. Дзвінок може відображатися як на самому домофоні, так і на мобільний пристрій користувача. Існують окремі системи, які дозволяють дистанційно відкривати двері.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, аба завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.