+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Hikvision Digital Technology, провідний світовий виробник продуктів і рішень для відеоспостереження, представив свій «DeepinMind Network Video Recorder (NVR)» - перший в світі мережевий відеореєстратор (NVR), який використовує функціональність «глибинного навчання».

Цей інтелектуальний NVR ефективно «вчиться» ідентифікувати людей, захоплених камерами відеоспостереження. NVR також вчиться виключати помилкові тривоги, які раніше були викликані не несуть загрозу рухомими об'єктами. Цей новий 32-канальний мережевий відеореєстратор iDS-9632NXI-I8 / 16S стане першим в новій лінійці продуктів DeepinMind від Hikvision.

Hikvision використовує концепцію «глибинного навчання» і застосовує її для індустрії безпеки, пропонуючи серію абсолютно нових продуктів. Імітуючи процеси синоптичного навчання і пам'яті людей, серія NVR DeepinMind використовує передові алгоритми для досягнення відмінної точності і високої продуктивності аналітики відеоконтенту.

Випуск інноваційного відеореєстратора iDS-9632NXI-I8 / 16S є важливою подією в області відеоспостереження.

Помилкові сигнали тривоги, викликані тваринами, листям, тінями, змінами в освітленні і іншими незначними об'єктами, регулярно турбують співробітників служб безпеки. Але з його здатністю виявляти людей, iDS-9632NXI-I8 / 16S NVR ефективно відфільтровує такі помилкові тривоги.

DeepinMind NVR ідентифікує людську активність з приголомшливою точністю - понад 90 відсотків. Його високошвидкісний графічний процесор виконує прискорені обчислення, а алгоритми глибинного навчання підвищують точність в порівнянні з попередніми моделями NVR, які все ще залежать від звичайних процесорів. Крім того, ці функції дозволяють авторизованим користувачам здійснювати пошук по кадрам і знаходити цілі набагато швидше, ніж з традиційними NVR.

Мережевий відеореєстратор iDS-9632NXI-I8 / 16S DeepinMind може просто замінити раніше встановлений DVR або NVR, впроваджуючи всього за один крок інтелектуальне навчання, раніше недоступне для традиційних систем відеоспостереження.

Така модернізація підвищує продуктивність відеоспостереження для більш ефективної безпеки. NVR DeepinMind також має можливість підключення до 32 IP-камер (до 12 Мп), HD-відео вихід, можливість гарячої заміни жорсткого диска, можливість використання RAID-масивів до восьми жорстких дисків по 8 ТБ кожен і двох мережевих адаптерів.

Крім того, Hikvision, використовуючи технологію глибинного навчання, оновила сімейство своїх продуктів, включаючи IP-камери DeepinView і сервер відеоаналітики DeepinMind.

За більш детальнішою інформацією з приводу новітніх технологій у сфері систем відеоспостереження звертайтеся за телефоном 093-682-56-56, або завітайте до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.