+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Багато користувачів побоюються придбати лазерний принтер, адже навколо заправки картриджів та самих принтерів кружляє багато міфів.

Ми спробуємо розвіяти міфи про заправку картриджів та про самі лазерні принтери і, разом з ними, страх купувати дані принтери.

Відновлений або регенерований картридж зашкодить принтеру.

Насправді через відновлений картридж з принтером не може щось статися. Крім того, сервісні центри, які займаються обслуговуванням картриджів та впевнені у своїй роботі, гарантують лише якісні послуги.

Але тут приховується маленький нюанс. Картридж не буде шкодити принтеру, якщо регулярно чистити принтер. Тому що тонер може просипатися всередину і якщо його накопичується багато, то деталі будуть пошкоджуватися.

Краще купити новий картридж, ніж скористатися послугами заправки.

Щоразу купувати новий картридж – це все одно, що кожного разу, коли в авто закінчується пальне, купувати нове. Якщо обслуговувати картридж у сервісному центрі, що надає якісні послуги, то навіть якість друку навіть після багатьох заправок не погіршиться. Крім цього, перед вибором принтера, потрібно звертати увагу на картридж, адже деякі з них важко обслуговувати: дорогі витратні матеріали або деталі.

В принтерах повинні використовуватися тільки оригінальні картриджі.

 Можливо підібрати оригінальний, але регенерований картридж, який повністю підійде принтеру, при цьому заощадивши половину вартості нового картриджа. Власники неоригінальних картриджів можуть стикнутися лиш з проблемою  відновлення. Адже часто такі картриджи виготовленні із деталей, що належать різним моделям, тому можливо буде важко знайти запчастини для заміни.

Після заправки картриджа якість друку помітно погіршується.

Цей міф з’явився через те, що деякі недобросовісні спеціалісти заправляють картриджі неякісним тонером. Заправкою картриджів повинен займатися лише досвідчений спеціаліст, який знається, які тонери сумісні з тим, чи іншим картриджем.

Але іноді навіть досвідчені фахівці не можуть досягти високої якісті друку. Все залежить від моделі принтера та картриджа. В основному друк може стати строхи світлишим, але це буде практично не помітно. Картридж стає світліше друкувати з часом. Причина криється у зношення деталей, які час від час треба замінювати

Після заправки тонер дуже швидко закінчується.

Насправді, люди які так думають, скоріш за все, скористалися послугами нечесних фахівців. При заправці завжди треба враховувати об’єм бункера та властивості тонера, що завжди робить спеціаліст, який себе поважає.

У нових картриджів бункер з тонером заповнений лиш на половину і тому після заправки він навпаки має довше друкувати. Різниця у кількості сторінок після заправки може коливатися, але незначно. Принтер може менше друкувати, якщо його деталі починають зношуватися і потребують заміни.

Але якщо у Вас новий картридж і друкує лиш 500-700 сторінок, замість 1500 як  повинен, то тут дійсно справа в нечесній заправці.

Заправка картриджа приводить до його швидкої поломки.

Цей міф з’явився через те, що люди скористалися послугами у недосвідчених спеціалістів, які через необережність, або халатне відношення пошкодили, наприклад, фотобарабан, що призвело до його швидкого зносу.

Також при заправці могли використати неякісний витратний матеріал, що також не зовсім позитивно позначається на роботі принтера.

Але слід не  забувати, що картридж складається із витратних деталей, тобто вони зношуються з часом, тому для того, щоб запобігти поломки для час від часу їх замінювати. Наприклад, фотобарабан замінюють вже після 1-2 заправки, після чого він може працювати 6-8 циклів.

 

Щоб запобігти таких неприємних ситуацій, потрібно користуватися послугами лише тих сервісів, які гідно себе зарекомендували.

Лазерні принтери шкідливі для здоров’я.

Цей міф з’явився через те, що деякі люди відчувають специфічний запах при роботі принтера. Насправді ж вдихати повітря поряд з працюючим принтером не шкідливіше, ніж дихати у великому місті.

Просто не рекомендується принтер ставити в спальні, або в кімнаті з маленькими дітьми. Цей пристрій призначений для роботи в приміщення де регулярно провітрюється та люди проводять відносно менше часу.

Але заправляти вдома картриджі категорично не можна, адже тонер містить важкі метали, які можуть зашкодити здоров’ю та викликати алергічні реакції.

Спеціалісти при заправці картриджів використовують спеціальні засоби захисту та проводять даний процес лише у спеціальних приміщеннях, де створені для цього всі умови.

Отже заправка картриджів абсолютно безпечний та вигідний процес. Варто лиш знайти перевірений сервісний центр, який надає якісні послуги по обслуговуванні картриджів лазерних принтерів.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.