+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Сьогодні кожен знає, що сучасний бізнес не може існувати без технологій. Навіть молоді проекти, що тільки почали свій шлях розвитку мають деяку комп’ютерну систему.

Але багато хто стикається з проблемою, як обслуговувати та розвивати свою IT-систему. Адже для обслуговування комп’ютерів та мереж потрібен окремий спеціаліст, а це означає, що потрібні додаткові затрати на зарплату, лікарняні, відпустку, пенсіонні.

Один фахівець може чудово спеціалізуватися на вузькому спектрі задач. Тому доводиться наймати цілий штат кваліфікованих спеціалістів. Що призводить до дуже суттєвих затрат, особливо для молодих невеликих компаній. Крім того, так як IT-технології розвиваються дуже швидко, доведеться постійно виділяти кошти на навчання персоналу.

Що ми в результаті маємо:

співробітники по IT-обслуговуванню мало зайняті, адже кожен з них кваліфікується лиш на своєму спектрі задач, поломки на фірмі відбуваються не регулярно, а затрати на утримання їх великі, адже зарплата у IT-спеціалістів доволі висока.

Тоді керівники починають шукати відповіді на цілий ряд запитань. Як створити умови, щоб бізнес ефективно працював та забезпечити стабільну роботу IT-системи?

Як скоротити витрати на обслуговування IT-системи? Як безболісно підвищити якість обслуговування? Рішення є! І воно доволі просте! Безліч компаній вже користуються послугами IT-аутсорсингу!

IT-аутсорсинг – це обслуговування усієї інфраструктури, або окремих компонентів підприємства, іншою організацією, що спеціалізується саме в цих питаннях.

Тобто ви віддаєте частину завдань тим, хто спеціалізується в даній сфері, робить це професійно, дешево та швидко, заощаджуючи Ваш час і кошти.

Чому IT-аутсорсинг вигідніший штатного спеціаліста?

 • Користуючись послугами IT-аутсорсингу, можна зменшити витрати на обслуговування техніки до 40%.
 • Отримувати підтримку IT-спеціалістів 24/7.
 • Користуватися лише тими IT-послугами, які Вам дійсно потрібні та в будь-який момент відмовитися від тої чи іншої послуги, або навпаки – додати.
 • Користуючись послугами IT-аутсорсингу, Ви зможете підвищити продуктивність IT-систем, мінімізувавши час простоїв у Вашому бізнесі.
 • Якість роботи штатного спеціаліста постійно потрібно контролювати, спеціалісти з надання послуг IT-аутсорсингу завжди виконують свою роботу на вищому рівні.

Чому IT-аутсорсинг вигідніший приватного майстра?

У приватних майстрів відсутній системний підхід. Один приватний майстер пропонує вузьке коло послуг, які він може надати. Не всі приватні майстри виконують роботу на вищому рівні, що не допустимо для підприємства.

Переваги IT-аутсорсингу:

 • IT-аутсорсинг – це цілий відділ спеціалістів за ціною одного системного адміністратора.
 • Вирішенням Ваших проблем будуть займатися лиш професіонали своєї справи.
 • Команда сервісу, що надає послуги IT-аутсорсингу має системний підхід до вирішення проблем.
 • Ви уникнете зайвих витрат на цілий відділ штатних спеціалістів та придбання інструментів адміністрування.
 • Вам не потрібно буде оплачувати лікарняні, пенсіонні, відпустку, страхову.
 • Спеціалісти готові до вирішення навіть найнетиповіших задач.

Дізнатися більше про дану послугу можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.