+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Бюджетний варіант автономної камери відеоспостереження для батьків котрі прагнуть кожну секунду бути в курсі, що відбувається з їх дитиною.

 

Особливістю даної ip камери Seven IP-720 є наявність інтегрованого Wi-Fi модуля, завдяки якому можливо з легкістю підключитися до існуючої мережі, без необхідності прокладання кабелю від мережевого пристрою до камери, достатньо лиш підключити живлення до камери через порт microUSB з блоку живлення, що йде в комплекті, або через USB порт Вашого комп'ютера або ноутбука.

Завдяки можливостям цифрових пристроїв ip камера може інтегруватись в локальні мережі будинку, офісу або підприємства. Камеру можна також використовувати автономно (без відеореєстратора), при цьому відеоархів може вестися на вашому комп'ютері, NAS пристрої або FTP сервері.

Наявність в камері вбудованого мікрофона дозволяє не тільки побачити, а й почути, що відбувається. Двосторонній аудіо зв'язок організовується завдяки вбудованому в камеру динаміку.

У камері є слот для карти micro-SD об'ємом до 32 Гб, що дозволяє вести безперервний запис HD зображення зі звуком протягом доби. Цей час можна істотно збільшити, задавши розклад або використовуючи запис при спрацюванні тривоги.

Якщо в відеоархіві немає необхідності Ви можете переглядати зображення з камери on-line з вашого комп’ютера, з мобільних пристроїв на базі Android, iOS і Windows Mobile або спеціальних програм, які поставляються на диску в комплекті з камерою. Seven IP-720 обладнана матрицею 1/4 "CMOS 1.0 MP HD OV9712 (OmniVision), що дозволяє переглядати відео в HD якості з роздільною здатністю 1280х720. Камера оснащена ІЧ підсвічуванням, що дозволяє розрізняти об'єкти в повній темряві на відстані до 10м.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 093 682 56 56, або звертайтеся до нашого сервісного центру, м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.