+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Один із найпопулярніших програмних продуктів для здачі звітностей та обміну електронними документами.

Так як саме цю програму обирають більшість українських підприємців, важко переоцінити її значення в нашій країні, а тому особливо важливо дбати про кібербезпеку даного програмного продукту та його чітку і налагоджену роботу.

Нове позиціювання M.E.Doc умовно розділить програму на 3 частини:

  • M.E.Doc «Держава»,
  • M.E.Doc «Бізнес»
  • та додаткові рішення.

M.E.Doc «Держава»

буде вирішувати питання відправки електронної звітності до контролюючих органів та потреби реєстрації податкових накладних. Кожна ліцензія модуля «Звітність» буде включати в себе можливість обміну первинними документами (без податкових накладних) до 50 штук в місяць безкоштовно. Така можливість буде доступна і для демо-версії програми також.

M.E.Doc «Бізнес»

стане основним модулем для організації обміну первинними документами та буде орієнтуватися на компанії, які щомісяця відправляють більше ніж 50 документів.

Вартість модуля «Документообіг» складе 1200 грн./рік або 100 грн./міс. Даний модуль буде працювати з ключами всіх ЦСК.

Додаткові рішення будуть складатися із модулів «Зарплата», «Корпорація», «АКЦИЗ та ТТН».

M.E.Doc стане більш практичним. Тепер не потрібні права адміністратора, а віддалений консультант працюватиме за необхідністю. M.E.Doc надає підтримку для малого бізнеса, тому можна буде відправляти контрагенту до 50 документів в місяць безкоштовно.

Це означає, що якщо постачальник просить надати документ в електронному вигляді, то підприємець може його відправити навіть не оплативши M.E.Doc. M.E.Doc стає все більш зручнішим, тому що тепер до програми підключений blog бухгалтера, який буде сповіщати по всі важливі для бухгалтерів зміни в законодавстві, а також доповненням стане vlog, який буде наповнений актуальними відео, які допоможуть вивчити функціональні можливості та знайти відповіді на питання, які цікавлять в бухгалтерській сфері.

Тепер з’явиться мобільний додаток «M.E.Doc Assistance», де бухгалтер зможе переглянути всі актуальні новини, перевірити статус ліцензії сертифікатів, переглянути відеоуроки, поспілкуватися в чаті з консультантом лінії підтримки.

Для більш зручної роботи в популярній системі бухгалтерського обліку презентовано програмний продукт «FlyDoc», завдяки якій бухгалтер може обмінюватися електронними документами безпосередньо в 1С.

Якщо у Вас виникають труднощі у роботі з програмою ПЗ "M.E.Doc", зверніться за телефоном 093 682 56 56, або завітайте до нашого сервісного центру м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.