+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Електронно-цифровий підпис (ЕЦП) заміняє ручний підпис людини у світі електронного обміну документами.

Для повного функціонування електронно-цифрового підпису використовується два ключа. Відкритий ключ служить для ідентифікації підписанта одержувачем та зберігається у вільному доступі. Закритий ключ доступний лише користувачу, саме він є інструментом для підпису документа. В основному закриті ключі зберігаються на персональному комп’ютері, або на флешці власника.

В програмі M.E.Doc існує можливість автоматично продовжити дію сертифікатів ЕЦП всіх центрів сертифікації (АЦСК), роботу яких підтримує програма M.E.Doc.

Автоматичне продовження сертифікатів не потребує повторного збирання пакету документів. Достатньо прямо в програмі сформувати Заяву на продовження сертифікатів. При цьому є лише одна умова – не повинно бути змін у Ваших сертифікатах. Не забувайте вчасно сформувати заяву!

Коли до закінчення терміну дії Вашого актуального сертифіката залишилося 45 днів, чи, навіть, менше, то в програмі M.E.Doc з’явиться вікно «Оновлення сертифікатів» з повідомленням: «ДІЯ ВАШИХ СЕРТИФІКАТІВ ЕЦП ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!».

Зверніть увагу!.

Навіть якщо Ви оплатите послугу продовження дії сертифікатів ЕЦП, але не оформите заяву до кінця терміну дії поточних ключів, Вам все одно доведеться збирати увесь пакет документів та прибути на місце оплати сертифікатів ЕЦП!

Ви можете натиснути кнопку «Відправити заявку» для того, щоб оновити свої сертифікати. У вікні, що відкрилося вкажіть прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефону особи, що відповідає за обслуговування сертифікатів у Вашій установі. За допомогою галочок оберіть саме ті сертифікати, що потрібно продовжити.

Не забудьте підписати Картку приєднання до договору про надання послуг за допомогою свого діючого сертифіката ЕЦП.

У вікні «Генерація секретного ключа» вкажіть шлях для збереження ключів та пароль та натисніть кнопку «ОК». У результаті буде створено файл секретного ключа.

Заявку відправте на адресу сервера АЦСК Україна, який буде запропонований програмою.

 

Перед оформленням даної Заяви послугу потрібно оплатити. Якщо ж оплата не здійснювалась, або кошти ще не надійшли до АЦСК, то відкриється вікно «Форма оплати», де можна обрати один із трьох пунктів»:

  • Онлайн оплата;
  • Сформувати рахунок;
  • Оплату вже здійснено.

Якщо послуга заздалегідь оплачена і кошти встигли надійти до АЦСК, то з’явиться вікно, яке повідомить про успішне відправлення Заяви.

 

Через деякий час перевірте пошту на наявність Квитанції №1 та Квитанції №2. У кінцевій Квитанції №2 є підтвердженням обробки заявки. Якщо всі дані заповнено вірно, то завантажити сертифікат можна буде майже одразу.

Для того, щоб завантажити нові сертифікати, увійдіть у розділ «Адміністрування» - «Сертифікати» - «Заявки на сертифікати». Тепер за допомогою правої кнопки миші натисніть на відправлену заяву та оберіть опцію «Запит сертифікату». Тоді програма Вас повідомить про успішне завантаження сертифікату.

Як бачите, процедура продовження терміну дії сертифікатів доволі проста, її можна реалізувати, сидячи прямо за комп’ютером. Тому завжди завчасно формуйте Заяву та оплачуйте дану послугу!

Якщо у Вас виникають труднощі у роботі з програмою ПЗ "M.E.Doc", зверніться за телефоном 093 682 56 56, або завітайте до нашого сервісного центру м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.