+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Наш світ вдосконалюється кожної хвилини. Якщо раніше віртуальна реальність була лиш фантазією когось, то сьогодні кожен може відчути її на собі.

Тільки задумайтеся, зараз смартфон, яким Ви користуєтеся щодня в 10 разів потужніший, ніж усі комп’ютери НАСА В 1969 році, які готували до посадки двох астронавтів на Місяць. Тоді що ж нам чекати в майбутньому? Представляємо Вам технології, які змінять нас світ вже в найближчому майбутньому.

5G Інтернет від безпілотників.

Компанія Google працює над розробкою дронів, що мають працювати на сонячних батареях. Такі дрони будуть призначені для роздачі найбільш швидкісного Інтернету – 5G. Спеціалісти хочуть розробити технології, які будуть працювати в 40 разів швидше, ніж 4G Інтернет, передаючи 1Гб даних за секунду.

Але є проблема, з якою стикнулися спеціалісти Google та наразі працюють над її вирішенням. Технологія використовує міліметрові хвилі передачі даних, які мають коротший діапазон, ніж сигнал 4G. Тому, якщо компанії вдасться вирішити цю проблему, то в найближчому майбутньому може з’явитися Інтернет небувалої швидкості.

Вічний 5D диск на сотні Терабайт даних.

Дослідники створили диск, який зберігає інформацію та відтворює у форматі 5D, який має об’єм даних 360 Терабайт, яка може зберігатися мільярди років, витримуючи температуру до 1000°С. Файли на диску зберігаються у вигляді 3-х шарів нанокрапок.

Світло, проходячи через диск змінює поляризацію. Зчитується інформація з цього за допомогою мікроскопа та поляризатора. Вже через декілька років таких диск стане не просто експериментом, а поширеним видом зберігання даних.

Життя у віртуальній реальності.

Все ще думаєте, що роботизований костюм Тоні Старка так і залишиться хорошою уявою та якісними спецефектами? Окуляри Google Glass лише першим кроком до світу віртуальної реальності. Ідея вдосконаленої реальності з’явилася ще в 1960-х роках.

Вже на початку 2000-х років розробили інструменти, які дозволяли крізь спеціальні сонячні окуляри бачити проекції і графіку районів Нью-Йорка, що спливає. З тих пір такий напрямок технологій став дуже розвиватися і поширюватися. І вже на сьогодні дослідники працюють над розробкою контактних лінз, які б підтримували віртуальну реальність.

Відеоспостереження майбутнього. Яким воно може бути?

Розвиток технологій просто вражає своїми швидкостями. Тільки уявить, ще 20 років тому камери могли передавати лиш чорно-біле зображення, розпізнати людину на якому було дуже складно або практично неможливо.

Сьогодні ж камери крім того, що кольорові і на зображені можна впізнати людину, вони наділені аналітикою і відео з камер можна переглядати не тільки з монітора, але й з власного смартфона, знаходячись в будь-якій точці на планеті.

  • Що буде через 20 років?

Припускають, що відеоспостереження майбутнього повинно вирішити проблеми, які найбільше турбують. Наприклад, як об’єднати широкий кут огляду і велику відстань фокусування зображення. Можливо в майбутньому з’являть камери, які будуть кріпитися на стіну об’єкта, а коли з’являється активність, то камера починає вести контроль над даним об’єктом, чи об’єктами.

При необхідності камера покидає місцеположення і прямує за об’єктом, повідомляючи користувачу про своє місцезнаходження. По сигналу користувача, камери одразу будуть повертатися на місце.

Звичайно, що такі камери матимуть високу якість зображення. Також дані пристрої будуть наділені інтелектуальними навиками, які дозволять визначати людину з натовпу. Для того, щоб така камера могла переміщуватися, її потрібен акумулятор, якій буде виготовлений із легких матеріалів, живлячись, наприклад, сонячною енергією.

Поряд із великим рядом переваг, наприклад, якщо камери будуть наділені рентгенівським лазером, що дозволить визначати наявність вибухівки, чи зброї, або за допомогою радіочастотних хвиль прослуховувати розмови потенційних злочинців, такі камери можуть повністю перевернути світ. Можливості камер можуть привести до тотального контролю. Як наслідок, ніякі стіни, чи штори не зможуть стати перешкодою для стеження.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.