+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Багато звичайних користувачів Google здогадуються, що пошукова система постійно збирає інформацію про своїх клієнтів.

Звичайно, що усю зібрану інформацію Google Вам не покаже, але все ж деяку її частину Ви без проблем зможете переглянути та підкоригувати.

Google знає про Ваші вподобання.

Google збирає інформацію про користувача (вік, стать, інтереси) для того, щоб скласти загальний портрет клієнта. Це Google робить для того, щоб надавати рекламу про сервіси, які будуть цікаві саме тому, чи іншому користувачу.

Дані свої можна змінювати, а також підкоригувати показ реклами, або взагалі її відключити. Але коли Ви відключаєте рекламу, це не означає, що її не буде взагалі. Навпаки, її посиплеться в два рази більше, тому що вона фільтруватися не буде. Реклама почне йти, не враховуючи, буде вона Вас цікавити, чи ні.

Google знає Ваш маршрут.

Вашим нерозлучний другом є смартфон, чи планшет на Android? Google може відслідковувати Ваші подорожі та зберігати усю історію Ваших переміщень. Свою історію маршруту можна зберегти як файл.

Google знає, що Ви шукаєте.

Google завжди зберігає історію пошуку, тобто дані. На які сайти Ви заходили та по яким оголошеннями переходили. В налаштуваннях можна видалити історію за певний період часу, або видалити перехід на окремі сайти вручну. Також можна переглянути IP-підключення, версію браузера та локацію

Google знає, які пристрої підключалися до Вашого аккаунту.

Даний роздій, в першу чергу, призначений для контролю безпеки. Тут відображається інформація про пристрої, що підключалися до Вашого аккаунту, натиснувши на будь який з них, можна дізнатися більш детальну інформацію – IP-адресу, час підключення, версію браузера, операційну систему, а також переглянути геолокацію підключення, перевіривши, чи не підключаються до Вашого аккаунту сторонні користувачі.

Google знає, які додатки мають доступ до Вашого аккаунту.

Даний розділ містить інформацію про додатки, котрим Ви надали доступ, або якими коли-небудь користувалися. Тут можна заборонити або обмежити доступ деяким додаткам.

Google знає, що Ви дивилися на YouTube.

Усі смішні відеоролики чи лайфхаки, які Ви шукали та переглядали на каналі YouTube зберігаються в історії Вашого Google-аккаунта.

Насправді усі вище перераховані дані, що може знати зовсім не являються прихованими і кожен може переглянути інформацію, яку знає про Вас Google.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.