+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

На сьогодні вхідні двері без дверного вічка здають трохи недосконалі. Адже воно дозволяє спостерігати, хто прийшов до Вас в гості, захищати дім від небажаних візитів та стежити за територією біля оселі.

Тобто вічко служить як своєрідна система відеонагляду. Але якщо ранішедля того, щоб побачити, що було за дверима, потрібно було підійти до неї, то зараз це можна зробити не тільки не встаючи з дивану, але й знаходячись на роботі, чи на відпочинку. Представляємо Вам нову 2-х МП HDCVI камеру відеоспостереження DH-HAC-HUM1220GP (2.8 мм).

ЇЇ відмінною характеристикою є компактна конструкція і висока якість зображення за доступною ціною.

Вічко відеонагляду є різновидом камер відеоспостереження, яке можна вмонтувати замість звичайного дверного вічка. Відеокамера DH-HAC-HUM1220GP (2.8 мм) є новинкою від виробника Dahua. Вона підходить як для зовнішньої установки, так і для внутрішньої.

Однієї із основних особливостей цієї моделі є кут огляду – 109.4°. Не можна також не звернути увагу на спосіб монтажу камери. Це врізний монтаж, який робить її практично непомітною і дає можливість виконувати функції дверного вічка.

Технологія HDCVI надає можливість легкої установки та налаштування, що робить її кращою при виборі систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід від традиційної аналогової системи без заміни існуючих кабелів. Технологія plug & play дозволяє легко та просто підключати камеру відеоспостереження без встановлення додаткових налаштувань.

 

Також HDCVI гарантує передачу даних в режимі реального часу на великій відстані без будь-яких втрат. Камери підтримують передачу по звичайному коаксіальному кабелю до 800м, якщо формат 1080p та 1200м, та якщо формат 720p, і по UTP кабелю 300м, якщо формат 1080p та 450м, якщо формат 720p.

Камера має високий ступінь захисту від негоди, пилу і вологи IP 67, що дає їй можливість безперебійної роботи навіть у важких погодних умовах при температурі від -40 ° C до + 60 ° C. Дана модель має досить компактні розміри – 30 x 68,2 мм і вагу всього 70 г. Вона виготовлена з алюмінію чорного кольору.

Камера має багатомовне меню, яке призначене для налаштування зображення і функцій в камері. Вона підтримує порівняно багато мов для OSD меню:

 • російська,
 • англійська,
 • французька,
 • німецька,
 • іспанська,
 • італійська,
 • японська,
 • корейська, і польська.

Виявляти об’єкти за допомогою цієї камери можна на відстані до 40 м, спостерігати за ними – до 16 м, розпізнавати – до 8м та ідентифікувати – до 4 м.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру "Asis"

blog comments powered by Disqus

Підписка

 • Акція
  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

  18.02.19 18.03.18

  Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.