+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Дуже багато сучасних молодих батьків намагаються побудувати успішну кар’єру та переймаються, щоб їх зайнятість не позначилася на їх дитині.

Навіть коли турботливі знаходять гарну няню, вони все одно продовжують перейматися за своє чадо.

Відмінним виходом із ситуації буде встановлення відеоспостереження за нянею. За допомогою якої можна буде контролювати. Сучасні технології відеоспостереження дозволяють тримати під контролем ситуацію батькам, навіть знаходячись далеко від дому, наприклад, у відпусці або у відрядженні.

Такі методи дозволять батькам мати достовірну інформацію про те, як піклуються про їх дитину, адже, особливо немовля не зможе розповісти, як про нього піклуватися.

Чи законне відео спостереження за нянею?

Приховане відеоспостереження за будь-яким домашнім працівником однозначно є незаконним.

Працівників обов’язково потрібно попередити, що в будинку, де вони працюватимуть ведеться відео нагляд. Якщо няня дійсно хороша, то їй взагалі не варто боятися цього аспекту.

Ще однією перевагою відеоспостереження, крім впевненості в тому, що Ваша дитина буде в безпеці, Ви вбережете себе від таких неприємних ситуацій, як, наприклад, крадіжки, які може здійснити не зовсім чесна доглядальниця Вашої дитини.

Для контролю ситуації Вам не потрібно постійно сидіти перед монітором, не відводячи погляду.

Ви зможете переглядати відео як в режимі реального часу, так і архіви. Якщо Ви до кінця не розібралися в певній ситуації, архів можна переглядати знову і знову. Якщо Ви дуже зайняті батьки, відео спостереження не дозволить пропустити навіть перші кроки Вашої дитини.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

Наші спеціалісти завжди допоможуть обрати систему відеоспостереження, враховуючи Ваші побажання та індивідуальні особливості житла, щоб Ви завжди були на зв’язку із рідною домівкою та Вашою дитиною.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.