+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Якщо Ви випадково закрили вкладку у браузері, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Shift+T.

Привчить себе зберігати весь текст на Google Docs. Світло може вимкнутися в будь який час, а Google зберігає Ваш документ що хвилини.

Якщо ви натиснули Caps Lock і написали вже велику частину тексту у Word-документі, виділіть потрібний текст і натисніть Shift+F3. Можна швидко дізнатися місцевий час в тому чи іншому місті за допомогою запиту в Google «what time is it + назва міста» або «time + назва міста».

Для того, щоб завантажити відео, яке сподобалося із YouTube багато хто в адресній стрічці додає 2 літери «ss» перед словом youtube. Але цей сервер вже застарів.

Тому краще знайти сайт, на якому можна просто вставити посилання на відео і завантажити його.

Якщо Ви працюєте з великою кількістю вкладок, знайти потрібну Вам допоможе комбінація клавіш Win+Tab.

Якщо текст, який потрібно скопіювати знаходиться на захищеному сайті, де не можна виділяти і права кнопка миші не робить, натисніть на клавіатурі комбінацію Ctrl+P, після цього відкриється режим друку сторінки, де можна виділити потрібний текст і копіювати або одразу відправити на друк.

Вам сподобалося зображення, а на ній знаходяться водні знаки, яких важко позбутися за допомогою фотошопу. Просто натисніть праву кнопку миші на зображенні та оберіть пункт «найти картинку (Google)». Google видасть Вам результати з такими ж картинками без водяних знаків і будь якого розміру.

Дізнатися більше про всі можливості Вашої техніки мождиво за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.