+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

З кожним роком на дорогах з’являється все більше транспорту. І якщо раніше відеореєстратор був чимось дивним, то наразі таким пристроєм нікого не здивуєш.

Так як з кількістю транспорту збільшується і кількість випадків ДТП, автомобільні відеореєстратори завойовують все більшу популярність, але все ж залишається певна кількість людей, яка стверджує, що це просто розкіш і непотрібна іграшка.

Наші спеціалісти, що стверджують, що відеореєстратори все ж потрібні.

ДТП, особливо, коли немає свідків.

Випадки фіксації ДТП або будь-яких конфліктів на дорозі – це перше і пряме призначення відеореєстраторів Іноді буває ситуація, коли обидві сторони лиш на словах доводять свою правоту. Нерідко особи, що зацікавлені у ситуації, можуть повернути події на свою користь. В таких випадках реєстратор буде дуже доречним.

Уникнення аферистів.

При ДТП приймаються до уваги такі деталі, як сліди від гальмування автомобіля, їх розташування, після дорожнього конфлікту та багато іншого. Аферисти ретельно вивчають всі нюанси, проводять ретельну підготовку та роблять так, щоб винуватим здавався саме водій.

Після чого вони вимагають у жертви «моральної компенсації» у вигляді певної суми коштів. Такими аферистами можуть бути як водії іншого або, так і пішоходи. Маючи відео з реєстратора, жертва шахраїв все ж має змогу довести свою непричетність.

Конфлікти на дорогах.

Бувають ситуації, коли на дорогах між водіями транспортних засобів виникають конфлікти і суперечки, які можуть перерости в погрози, бійки і пошкодження майна. Запис з відеореєстратора допоможе вирішити ситуацію на користь потерпілої сторони.

Спілкування з правоохоронними органами.

Не всі співробітники дорожнього патруля ведуть себе належним чином по відношенню до водіїв, як би це прикро не звучало. Наявність реєстратора буде все ж змушувати їх контролювати свої дії.

Або ж пристрій стане захисним аргументом у разі виникнення конфлікту з правоохоронними органами. Про користь автомобільних відеореєстраторів і говорить той факт, представники влади говорять про потребу встановлення реєстраторів в маршрутних та спеціальних транспортних засобах. В маршрутних транспортних засобах вони потрібні для контролю спілкування водіїв з пасажирами.

А, наприклад, в кареті «Швидкої допомоги», чи пожежної реєстратор буде фіксувати хамів на дорогах, які ігнорують спеціальні сигнали та не пропускають автомобілів, що поспішають на екстрений виклик.

Якщо раніше великої користі реєстратори можливо і не приносили. Тому що якість зображення була невисокою, то сучасні реєстратори вдосконалені. І за допомогою вмонтованого GPS можна навіть прослідковувати маршрут Вашого автомобіля, якщо, наприклад, їм скористався хтось із членів Вашого родини, або друзі.

Реєстратор може також допомагати водію на дорозі, наприклад, сповіщати про знаки, попереджаючи водіїв, наприклад про те, що швидкість не повинна перевищувати 20, чи 60 метрів, як це вміє робити відеореєстратор Hikvision AE-DN2016-F3.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завіташи до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.