+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Компанія HikVision радує власників автомобілів своєю новою розробкою. Вона представила світу автомобільний 1080P Full HD відеореєстратор AE-DN2016-F3.

 

HikVision AE-DN2016-F3 – це компактний автомобільний Wi-Fi відеореєстратор, який підтримує зйомку 1080P Full HD якості з частотою 25 кадрів в секунду.

Дивлячись на дану модель, одразу видно, що розробники дуже старанно попрацювали над дизайном. Компанія розробила досить вдале рішення, адже, коли камера встановлена на лобовому склі, вона не привертає увагу.

В комплекті із відеокамерою йдуть модуль GPS разом із кронштейном (кріпленням) до скла та магнітом для камери у вигляді 4-х контактів, зарядний пристрій з двома USB-роз’ємами та сам USB-кабель, довжина якого становить до 3м, чого буде достатньо для зручної установки камери.

Також комплект містить кнопку для включення та відключення звуку та швидкої фотофіксації події. ЇЇ можна прикріпити за допомогою наклейки біля керма та в разі потреби швидко робити фото або вмикати/вимикати звук.

Процес кріплення відеореєстратора в автомобілі надзвичайно простий та зручний. Для початку потрібно прикріпити сам кронштейн до скла, повернувши механізм на 90°, приєднати живлення, та вставити карту пам’яті.

Камера починає зйомку одразу після того, як до нього підключається живлення. Завдяки тому, що камера кріпиться на магніти, її можна знімати та забирати із собою та закріплювати знову.

ЇЇ кут огляду становить 135° по діагоналі та 115° по горизонталі. Щоб зберігати дані, до камери підключається TF-карта з об’ємом до 128 ГБ, дані перезаписуються автоматично та завжди буде зберігатися близько 40 останніх годин запису.

Завдяки вбудованому мікрофону можна записувати звук в салоні автомобіля та при необхідності вимикати його. Як же переглядати запис відео, коли на камері немає монітора?

Відповідь дуже проста. Монітором служитиме вам пристрій на Android або iOS. Підключення до відеореєстратора відбувається через модуль Wi-Fi за допомогою мобільного додатку HikDashcam. Модуль GPS, який має камера можна або включати або відключати.

Також можна налаштовувати гучність звуку. Усе це робить за допомогою мольного додатку, який, до речі можна знайти за QR-кодом, його також можна знайти в Google Play Market, якщо у Вас Android або в App Store, якщо у Вас iOS.

Камера має так званий G-сенсор. Це означає, що, якщо станеться зіткнення автомобілів, яке визначається по різкому гальмуванні, то фрагмент відео до зіткнення і після збережуться в спеціальну папку, яка буде зберігатися при перезаписі даних.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.