+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Для деяких користувачів поломка комп’ютера – це справжня трагедія, тому що або зупиняється весь бізнес та робота, або обривається спілкування із друзями, чи родичами.

В таких випадках люди терміново починають шукати послуги з ремонту комп’ютерної техніки та іноді, не задумуючись, віддають зависоку плату для тої, чи іншої послуги.

Для того, щоб не потрапити до рук зловмисників, потрібно знати, як вони працюють Часто в об’явах шахраїв можуть красуватися ціни нижче мінімальних, які вони при телефонному дзвінку підтверджують. До низької вартості вони також часто включають безкоштовну діагностику, виїзд майстра на місце, що, звісно, тішить клієнта. Але варто лиш псевдомайстру отримати доступ до комп’ютера, як ціна на його ремонт вмить зросте. І тут є декілька варіантів ходу таких «майстрів»:

Вони починають розповідати, що з комп’ютером все вкрай погано і крім Вашої проблеми озвучать ще цілий список, наприклад, якщо потрібно встановити лише Windows, а Вам можуть запропонувати заміну апаратної частини комп’ютера, яка коштує не дешево.

При цьому можуть встановити вже вживані деталі як нові. «Майстри» можуть усунути так звані проблеми, без Вашого відома, після чого Ви отримаєте доволі пристойний список з наданими послугами, але якщо уважно його перечитати, то скоріше за все це буде одна й та ж послуга, але її назва сформульована по-іншому. І за таку високу плату гарантії на роботу не буде. Дуже часто після такого «ремонту» техніка виходить з ладу вже через 2-3 дні.

Часто майстри фірм, які займають таким комп’ютерним шахрайством можуть зовсім не спеціалізуватися на ремонті техніки, нерідко вони самі користуються послугами компанії із кваліфікованими фахівцями, тільки потім віддають вам техніку з націнкою послуги в 300%-500%.

Ось, наприклад, нерідко трапляються подібні ситуації: псевдомайстер віддає на ремонт ноутбук до спеціаліста, який замінює згорівший процесор на вживаний, але в гарному стані, і вартість послуги становить 1500 гривень. Тоді як Вам говорять, що процесор був замінений на новий і озвучують ціну в 5000 гривень.

Як же не потрапити до рук шахраїв?

Перш ніж обирати певний центр, що надає послуги з ремонту техніки, потрібно звернути увагу не лише на прайс, але й на термін роботи. Як правило, компанії, що займаються шахрайством більше ніж на рік не затримуються, адже починає з’являтися погана репутація і наплив клієнтів значно зменшується. Звертайтеся до фірм, які існують вже більше року.

Не ведіться на безкоштовну діагностику та виїзд на місце. Адже кожен спеціаліст знає, що для того, щоб провести діагностику, потрібно витратити час так як і на те, щоб прибути на місце, а це потребує додаткової плати.

Найголовніше – справжні спеціалісти перш ніж усунути ту, чи іншу проблему, отримують згоду у клієнта. Фахівець розповідає про наявну проблему, як він її може вирішити та скільки це буде коштувати. Тільки після цього він може розпочати ремонт. Тому що, якщо послуга занадто не вигідна, наприклад її сума майже складає вартість нового пристрою, або у клієнта на разі не має таких коштів, в такому разі можливо потрібно буде лиш заплатити за проведену діагностику.

Якщо було здійснено заміну комплектуючих, фірма запропонує повернути неробочу деталь, якщо вона Вам потрібна. Але бувають випадки, наприклад, при заміні скла, коли воно повністю розкришиться, тоді повертати просто немає що.

Після виконання ремонтних робіт спеціалісти завжди пропонують одразу на місці перевірити роботу техніки, чи нічого зайвого не видалилося і чи всі вимоги виконані. Краще надати перевагу сервісному центру, який одразу надає прайс-лист, щоб Ви могли ознайомитися із цінами і одразу знати приблизну вартість потрібної послуги.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або зівітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.