+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Часто у користувачів комп’ютерів, завдяки фільмам, які показують, як віруси знищують світ, з’являється думка, що вони шкідливе програмне забезпечення може знищити як не світ, то в крайньому разі їх комп’ютер точно.

А деякі навпаки вважають, що антивірусна програма не є панацеєю від усіх вірусів, тому взагалі немає сенсу її встановлювати.

Всьому виною хакери.

Міф виник завдяки засобам масової інформації. Часто розказуть, як хакери взломують банки, або мережі того, чи іншого підприємства, але ніколи не згадується про халатність або некомпетентість персоналу, що обслуговує та відповідає за безпеку мережі.

Саме відсутність професійних спеціалістів служить головною загрозою, адже вони самі створюють всі умови для того, щоб зловмисники легко отримали доступ до даних.

Віруси поширюються абсолютно самостійно.

Якщо заражені програми не завантажені, або комп’ютер не завантажить дані із зараженого джерела, вірус самостійно нічого зробити не може.

Щоб створити надійніший захист потрібно встановити декілька антивірусних програм.

Не зважаючи на те, що твердження є доволі логічним, адже «чим більше, тим краще», насправді такий підхід не працює. Установка декількох антивірусів на один комп’ютер може призвести до серйозних проблем. Пояснення досить просте.

Антивіруси, знаходячи подібне собі програмне забезпечення, сприймає його як шкідливе. Це може призвести до конфліктів та блокування роботи комп’ютера.

Найкращий вірус має найсуворіші налаштування.

Порівнюючи два антивіруси, іноді один може виявити 100 загроз, а інший всього лиш 90. Однак це не означає, що якийсь із них буде кращим. Все залежить від визначення та класифікації загроз та небажаних програм.

Крім цього різні антивірусні програми можуть по різному визначати ступінь загрози файла. Саме цей фактор впливає на відмінність між антивірусами.

Використовувати антивіруси марно.

Правильний захист від шкідливих програм – цілий комплекс заходів, який не обмежується одним антивірусним забезпеченням. Але все ж сучасні антивіруси дозволяють створити потужний захист без участі.

Віруси ломають комп’ютери.

Віруси можуть пошкодити програмне забезпечення, в наслідок чого може не завантажуватися Windows, стерти дані, заразити файли, збільшити навантаження на центральний процесор, але не можуть розкришити процесор, чи поломати материнську плату.

Вимкненим комп’ютерам так само загрожують віруси.

Віруси впливають на комп’ютери тільки при активній роботі Windows, тому що вони є також програмами. Тому, коли комп’ютер вимкнений, йому нічого не загрожує.

Розробники антивірусів самі створюють віруси, щоб підняти продажі.

Насправді в середньому розробники антивірусних програм виявлять від 60 000 до 100 000 нових шкідливих програм щодня. Такі цифри свідчать про величезний масштаб діяльності зловмисників.

Антивірусні компанії лиш намагаються створити програмний продукт, який буде захищати як від вже відомих загроз, так і від нових. А їх головною метою є бути на крок попереду від «темної» сторони програмних продуктів.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.