+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Сьогодні люди настільки постійно поспішають та завантажжені безліччю планів, що усі завдання, які потрібно виконати можна і не запам’ятати.

Тож на допомогу приходить все більше додактів, які намагаються бути корисними та хоч трішки спростити навантажений графік людей.

Менеджер фінансів.

Тримати під контролем власний бюджет – корисно кожному, особливо, якщо Ви – підприємець, то це вкрай необхідно. Існують програми, які допоможуть стежити за прибутком та витратами і оптимізують доступний бюджет. Один із таких додатків – «Дзен-мані: облік витрат».

Він став відомим ще в 2011 році. Особливостями цього сервісу є інтернет-банкінг, імпорт операцій з банківських карт, робота з бюджетом, планування і можливість прогнозування фінансових операцій. «Дзен-мані» надає можливість вести облік фінансів одночасно декільком користувачам. При цьому рахунки можуть бути як загальними, так і персональними.

«HomeMoney» - додаток який був створений ще в 2007 році українськими розробниками спочатку для iOS, трішки пізніше вже для Android и Windows Phone.

Він представлений на 7 мовах, в тому числі і українською. Тут, крім основного завдання обліку витрат, є можливість планувати витрати, працювати з бюджетом, встановлювати фінансові цілі, інтегрувати рахунки 35 банків і платіжних онлайн-систем, проводити фінансовий аналіз у вигляді графіків, діаграм, звітів за обраний період, зводити річний баланс, експортувати дані в XML, Excel і CSV і багато іншого.

Месенджери.

Інтернет-розвиток усе більше відсовує мобільний зв’язок на другий. Все завдяки тому, що з’явилися месенджери, за допомогою яких можна як і дзвонити, так здійснювати приватні листування із партнерами. Крім цього, можна організовувати відеодзвінки.

Спілкуватися тет-а-тек, або створювати конференсії тепер стало набагато зручніше. Skype надає змогу спілкуватися не зважаючи на відстані. За допомогою цього додатку можна обмінюватися повідомленнями, спілкуватися за допомогою голосових викликів або відеодзвінків, не зважаючи на відстань.

Skype функціонує як на телефонах, так і комп’ютерах та телевізорах із підтримкою Skype. Базові функції Skype, такі як розмови, відеозв’язок або обмін повідомленнями з іншими користувачами безкоштовні. Можна навіть спробувати провести відеоконференцію, використовуючи найновішу версію Skype.

Повністю безкоштовний Telegram Messenger активно завойовує прихильність безлічі користувачів. Чому його зручно використовувати? Він є простим в користуванні та є можливість обрати мову. В повідомленнях відправляти можна не тільки текст, але й файли різних форматів. Спілкуватися можна як у приватних повідомленнях з користувачами, так і створювати чати.

Поштовий клієнт.

Не дивлячись на велику кількість різних месенджерів та соціальних мереж, основним способом ведення ділових бесід все ж залишається електронна пошта. Для того, щоб спілкування поштою було максимально комфортним, потрібно обрати зручний поштовий клієнт.

 

Gmail пошта від Google є безкоштовним сервісом від компанії Google. За допомогою Gmail можна відправляти та отримувати електронні листи, блокувати набридливий спам, створювати адресну книгу і виконувати інші базові завдання, пов'язані з електронною поштою.

При цьому пошта Gmail має низку унікальних особливостей, таких як фільтр спаму, пріорітети вхідних повідомлень, відображення бесід, вбудований чат, телефонний дзвінок, які роблять його одним з найпопулярніших поштових сервісів в світі.

Календар.

Час – це гроші, особливо для ділової людини. Якщо бажаєте все тримати під контролем та не забувати про важливі справи і події, Вашим неодмінним помічником стане функціональний календар. Google Calendar не є простим календарем.

За допомогою Google Calendar можна не тільки планувати події, а й створювати нагадування, завдання та контролювати їх виконання, робити короткі замітки. Нехай всі додатки працюють на Вас, допомагаючи вести власний бізнес та всі інші справи

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центру: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 3, офіс, 3.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.