+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Компанія Google досить часто оновлює свої сервіси, виправляючи недоліки і вводячи незначні поліпшення.

Часто вони бувають непомітними, навіть для досвідчених користувачів, але у 2018 році розробники представили оновлення декілька помітних оновлень в пошті Gmail, Google Photo, Google Assistant та Google Lens.

Тепер в Gmail наявний автопідбір слів.

Google продовжує з кожним разом продовжує вдосконалювати власний почтовий сервіс. Тому нещодавно була представлена нова вдосконалена версія. Автопідбір вже давно є на смартфонах, а тепер він з’явився і в Gmail. Автопідбір буде пропонувати як окремі слова, так і цілі фрази.

Google Photo тепер має штучний інтелект.

Завдяки цьому додаток зможе розпізнавати обличчя людей, що зображені на фото та пропонувати відправити їм знімок. Також можна зробити фон фото чорно-білим та виділити центральний об’єкт.

Або додати фарб на чорно-біле фото. Найголовніше, що це можна зробити в один дотик. Крім того, усі фото легко можна буде конвертувати в PDF-файл.

Google Assistant тепер по-новому буде взаємодіяти.

Розробники старанно попрацювали над тим, щоб голос звучав більш природньо. Більше того! Тепер віртуальний асистент забронює столик в ресторані, чи самостійно поспілкується з адміністратором та зробить замовлення. Нововведенням Google Assistant стала можливість робити запити не лише за допомогою голосу, але й використовуючи клавіатуру.

Тепер, відкриваючи помічника, можна натиснути сіру кнопку та користуватися клавіатурою. Особливо зручно стало користуватися оновленням в громадських місцях, де багато шуму. Компанія також працює над ще одним способом взаємодії користувача з додатком.

Наприклад, Ви зможете просто навести камеру смартфона на вивіску ресторану, а Google Assistant виведе усі подробиці про заклад та відгуки відвідувачів. Якщо ж наведете камеру на квітку, або якусь рослину, то додаток підкаже назву рослини.

Вказавши на постер артиста, чи музиканта, то можна одразу дізнатися про найближчі концерти та навіть придбати квитки на концерт, або ж дізнатися інформацію та прослухати пісні на YouTube.

Нові функції Google Lens.

У Google Lens з’явиться функція розумного виведення тексту. Наприклад, в ресторані, або кафе можна навести смартфон на меню і виділити позицію, що Вас цікавить. Google Lens виведе інформацію про страву та покаже її фото.

Якщо ж Вам сподобалась якась річ, наприклад, предмет одягу, чи декору, але Ви не знаєте що це і де його знайти, то Google Lens допоможе не тільки дізнатися, що це, але й запропонує магазини. Де можна придбати таку ж або подібну річ.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.