+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

На сьогодні технології оточують нас всюди та грають не останню роль в нашому житті.

Але з появою новий пристроїв, з’являється безліч міфів, якими часто користуються самі виробники. Ми спробуємо розвіяти деякі з них.

Незабаром автомобілі почнуть літати.

Вже декілька десятків років науковці прогнозують появу автомобілів, що пересуватимуться в повітряному просторі. І нарешті кожен зможе пересуватися як в повітрі, так і по землі. Прогнози стають все більш реальними, коли демонструють відеопрезентації літаючих автомобілів.

Але реальну появу гібридних автомобілів варто відкласти. Адже на таких авто просто в магазин за продуктами не поїдеш, перш за все тому що їм потрібно близько 180 м рівної поверхні для зльоту та посадки. На шляху автомобілів, що літатимуть стоїть безліч перешкод:

висока вартість, «повітряне» законодавство та безпека, тероризм, використання пального, навчання водіїв-пілотів. Всі ці проблеми не дозволять заполонити автомобілям повітряний простір.

Закон Мура як другий Закон гравітації.

Закон Мура пояснює, що кількість транзисторів на чіпі буде подвоюватися кожні два роки. Це означає, що кожні два роки обчислювальна потужність також зростатиме в 2 рази кожні 2 роки.

Але насправді Гордон Мур, комп’ютерний вчений, якому належить даний закон в 1965 році говорив не про технічні досягнення в області комп’ютерних технологій, а про економічні витрати на дані технології.

Тоді вчений розраховував, що затрати на виробництво комп’ютерної техніки буде подвоюватися кожні 10 років, але закону є межа, яку можна підрахувати економічно.

Так, як виробництво наночіпів занадто дороге задоволення, то компанії намагаються взяти всі можливості від вже створених. Тому припускають, що достовірність закону буде продовжуватися не більше 20 років.

Продукція Mac не піддається вірусній атаці.

Mac OS вважається більш надійною продукцією, ні Windows. Виробники, турбуючись про безпеку своїх користувачів, зробили свою продукцію оснащеною спеціальними опціями безпеки. Тим самим Mac OS стають менш вразливими.

Крім того, MacBook у світі менше ніж комп’ютерів на Windows, тому створюється менше шкідливих програм. Але все ж, для безпеки Вашого пристрою, краще встановити антивірусне програмне забезпечення, тому що все ж були випадки, коли пристрої компанії Apple піддавалися спробам акат троянських програм.

Для створення якісного зображення потрібна велика кількість мегапікселів.

Хоч сучасна фотографія зараз дуже розвинулась, але все є ще безліч людей, які витрачають кошти на камеру з більшою кількістю мегапікселів, вірячи в цей міф.

Компанії, що займаються випуском камер прекрасно це розуміють та продовжують користуватися некомпетентністю споживачів. Насправді ж якість зображення залежить від об’єктиву камери, освітлення, композиції (якщо це не камера відеоспостереження) та інших факторів.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.