+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

CPU-Z - це безкоштовна прикладна програма для відображення технічної інформації про деякі вузли персонального комп'ютера. Вона не є універсальною програмою.

CPU-Z показує характеристики таких компонентів як процесор, материнська плата і пам'ять. Коли запускаєте програму, перше вікно, що відкривається називається «ЦП» (Центральний процесор).

Воно відображає інформацію про центральний процесор: модель, специфікація, максимальне значення відведення тепла, сімейство, версія, тактова частота, відомості про кеш-пам’ять та її рівні, відображається кількість ядер та потоків процесора.

Вікно «Кэш» показує детальну інформацію про рівні кеш-пам'яті.

Третє вікно «Плата» відображає інформацію про системну плату: виробник, модель материнської плати, набір мікросхем, південний міст. Тут також можна переглянути інформацію про мікросхему BIOS: версію та дату її випуску.

Крім BIOS, є деяка інформація про графічну шину: назву версії порту, поточний режим, максимальний режим, що підтримується.

Вікно «Память» показує інформацію про пам'ять: тип та об’єм оперативної пам'яті, число каналів, а також вся інформація про оперативну пам'ять.

У вікні «SPD» відображаються налаштування, які рекомендовані для роботи вашої оперативної пам'яті

Вікно «Графика» показує інформація про відеокарту: назва процесора відеокарти, його частота і частота і об’єм пам’яті відеокарти.

Вікно «Тест» дозволяє протестувати центральний процесор в однопроцесорному або багатопроцессорному потоках

Останнє вікно «О программе» показує інформацію про версію самої програми та Windows.

Програма CPU-Z неофіційно визнана стандартом, вона надає детальну інформацію про технічні характеристики пристрою.

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.