+38 (098) 652 56 56 | +38 (093) 682 56 56

Інтернет-магазин

Замовити дзвінок

Hik-Connect – це безкоштовний додаток для смартфонів. За допомогою нього будь-який власник камер від компанії Hikvision може контролювати ситуацію в своєму будинку, офісу, чи будь-якому іншому місці, де встановленні камери.

Розглянемо, як підключитися до реєстратора за допомогою QR-коду.

Перше, що потрібно зробити – в Play Market (якщо Ваш смартфон на Android), або в App Store ( якщо Ваш смартфон на IOS) завантажити додаток Hik Connect.

Після Встановлення обираємо потрібну країну та натискаємо галочку ✓.

Далі натискаємо кнопку «Login» (Ввійти). Якщо Ви ще не зареєстровані, натискаємо кнопку «Register».

Приймаємо умови користування та обираємо один із способів реєстрації. Це можна зробити або за номер мобільного телефону або за адресою електронної пошти. Ми обрали реєстрації за електронною поштою.

Знову обираємо регіон та натискаємо кнопку «Finish».

Адреса електронної пошти потрібна для отримання верифікаційного коду.

Зазвичай він надходить дуже швидко але в деяких випадках треба почекати декілька хвилин. Верифікаційний код, що надійшов дійсний протягом 30 хвилин, тому часу, для того, щоб його ввести буде достатньо.

Далі вводимо ім’я користувача (воно може бути довільним та складатися як з літер, так із цифр та символів). Після цього створюємо пароль (для того щоб він був надійним, крім літер та цифр, використовуєте символи). І натискаємо «Finish».

Для того, щоб додати пристрій, потрібен його QR-код. Тому заходимо в Головне меню відеореєстратора, відкриваємо розділ «Конфигурация системы» → «Сеть».

В пункті «Доступ во внешнюю сеть» навпроти рядка «Включить EZVIZ Cloud P2P» ставимо галочку ✓. Після цього натискаємо «Применить». Статус реєстратора повинен змінитися на «В сети». В цьому ж розділі знаходиться QR-код, який потрібно просканувати.

Для того, щоб додати пристрій, потрібно натиснути значок «+». Обираємо із випадаючого списку «Scan QR Code» та наводимо скануючий квадратик на сам QR-код.

Після цього одразу з’являється назва реєстратора та його серійний номер. Натискаємо кнопку «Add» («Додати»). Тут потрібно буде вручну прописати Server Port Number (Службовий порт), HTTP Port (HTTP порт), User Name (Ім’я користувача) та Password (Пароль). Натискаємо «Skip» («Пропустити»).

Тепер ми бачимо реєстратор та доступні камери. Обираємо потрібну камеру. Вона відразу з’явиться на екрані смартфона, тож приємного перегляду.

Дізнатися більше можливо за телефоном 093-682-56-56, або завітавши до нашого сервісного центу "Asis"

blog comments powered by Disqus

Підписка

  • Акція
    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.

    18.02.19 18.03.18

    Знижка - 10% на монтаж системи відеоспостереження.